Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL (PLAY-OFF) niedziela, 06 marzec 2022 niedziela, 06 marzec 2022
ZAGŁĘBIE
6-4
SMS PZHL
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 42-34
S. Główny Marcin Majta
S. Główny -
S. Liniowy Eryk Sztwiertnia
S. Liniowy Paweł Bajon
Frekwencja 40
60:00
Zmiana bramkarza
58:55
Kara (2 min)
58:00
Zmiana bramkarza
57:55
Kara (2 min)
Mikita Antropau - Atak kolanem
57:55
Kara (2 min)
Erik Shadrin - Przeszkadzanie
57:48
Zmiana bramkarza
57:40
Zmiana bramkarza
50:02
Kara (2 min)
Patryk Jarosz - Spowodowanie upadku przeciwnika
47:06
Gol
27:05
Kara (2 min)
Wojciech Zając - Rzucenie na bandę
25:47
Kara (2 min)
Jan Stępień - Wysoko uniesiony kij
18:46
Kara (2 min)
Erik Shadrin - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
18:46
Kara (2 min)
Erik Shadrin - Zahaczanie
16:09
Kara (2 min)
Marek Augustyniak - Spowodowanie upadku przeciwnika
09:51
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Mikołaj Szczepkowski

34 4 88.2%
BR 30

Marcin Wyśnik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Szymon Luszniak

1 1 A
PO 55

Mateusz Kafel

LS 21

Patryk Jarosz

1 A 2 min
ŚR 7

Andrzej Stojek

1 A
PS 17

Oskar Rzekanowski

1
2 Formacja
LO 20

Denis Gavrilov

1 A
PO 10

Michał Nowak

1 A
LS 77

Atrem Chekaev

1
ŚR 71

Jakub Blanik

1 A
PS 24

Dominik Kasprzyk

1
3 Formacja
LO 16

Kacper Opiłka

1 A 2 min
PO 29

Maksim Sergeev

2 min
LS 88

Vladislav Gusev

ŚR 99

Mikita Antropau

2 min
PS 22

Erik Shadrin

6 min
4 Formacja
LO 3

Szymon Brzozowski II

PO 92

Emil Kieler

LS 81

Nikolai Onyshchenko

2
ŚR 15

Karol Baran

PS 9

Adrian Chabior II

1 A
Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 25

Tomasz Grobelkiewicz

42 5 88.1%
BR 1

Jakub Ciućka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Kacper Łukawski

1 A
PO 8

Szymon Gurzyński

LS 17

Arkadiusz Karasiński

1 1 A
ŚR 24

Szymon Maćkowski

PS 11

Paweł Wybiral

1 1 A
2 Formacja
LO 21

Jan Stępień

1 A 2 min
PO 13

Jakub Wilk

LS 9

Jakub Musioł

1 A
ŚR 10

Wojciech Zając

2 2 min
PS 19

Mikołaj Kociszewski

3 Formacja
LO 2

Marek Augustyniak

2 min
PO 12

Marcin Szlomski

1 A
LS 22

Karol Moś

ŚR 14

Mateusz Malinowski

PS 23

Oliwier Tumidalski

4 Formacja
PO 18

Paweł Pawlik

LS 16

Bartłomiej Spyrka

ŚR 6

Jakub Bielecki

Trener
Artur Ślusarczyk