Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PLHK sobota, 12 marzec 2022 sobota, 12 marzec 2022
STOCZNIOWIEC
2-5
POLONIA
Hala Widowiskowo-Sportowa Olivia Gdańsk
Strzały 35-45
S. Główny Wojciech Wrycza
S. Główny
S. Liniowy Maciej Byczkowski
S. Liniowy Grzegorz Cytawa
Frekwencja 199
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:34
Zmiana bramkarza
59:34
Gol
58:53
Zmiana bramkarza
58:53
Czas
56:36
Kara (2 min)
Wiktoria Dziwok - Opóźnianie gry
54:45
Kara (2 min)
Ida Talanda - Atak z tyłu
53:17
Kara (2 min)
Natalia Kamińska - Trzymanie przeciwnika
52:21
Kara (2 min)
Dominika Korkuz - Trzymanie przeciwnika
37:44
Kara (2 min)
Natalia Kamińska - Spowodowanie upadku przeciwnika
25:19
Kara (2 min)
Maja Banaś - Spowodowanie upadku przeciwnika
19:20
Kara (2 min)
Renata Tokarska - Przeszkadzanie
13:17
Kara (2 min)
12:29
Kara (2 min)
Klaudia Chrapek - Spowodowanie upadku przeciwnika
07:21
Kara (2 min)
Magdalena Łąpieś - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 20

Agata Kosińska-Horzelska

45 4 91.1%
BR 33

Natalia Kwiatkowska

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Dominika Korkuz

1 2 min
PO 23

Natalia Kamińska

1 A 4 min
LS 28

Maja Brzezińska

ŚR 15

Katarzyna Kasprzycka

PS 37

Alicja Siejka

2 Formacja
LO 98

Renata Tokarska

1 A 2 min
PO 73

Maja Banaś

2 min
LS 2

Julia Łapińska

ŚR 8

Tetiana Onyshchenko

1
PS 71

Magdalena Łąpieś

2 min
3 Formacja
LS 10

Julia Grzelak

ŚR 13

Aleksandra Berecka

PS 19

Anna Sencerz

Trener
Zenon Obłoński
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Katarzyna Kurek

35 2 94.3%
BR 23

Julia Bujak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 21

Klaudia Chrapek

1 2 A 2 min
PO 91

Patrycja Sfora

1 1 A
LS 7

Karolina Późniewska

1 3 A 2 min
ŚR 14

Ida Talanda

2 min
PS 27

Olivia Tomczok

2
2 Formacja
LO 12

Wiktoria Gogoc

PO 25

Alicja Wcisło

LS 22

Wiktoria Dziwok

2 min
ŚR 10

Alicja Mota

PS 8

Lena Zięba

3 Formacja
LS 9

Klaudia Kaleja

ŚR 17

Katarzyna Wybiral

PS 4

Patrycja Wójcik

Trener
Andrzej Secemski