Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL środa, 09 marzec 2022 środa, 09 marzec 2022
NIEDŹWIADKI
5-7
ZAGŁĘBIE
Hala Widowisko-Sportowa Arena MOSiR Sanok
Strzały 34-41
S. Główny Sajmon Grelich
S. Główny
S. Liniowy Paweł Bajon
S. Liniowy Damian Czudowski
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:57
Zmiana bramkarza
59:50
Zmiana bramkarza
59:22
Zmiana bramkarza
59:00
Zmiana bramkarza
58:10
Czas
58:04
Czas
58:04
Kara (2 min)
Michał Starościak - Trzymanie przeciwnika
50:44
Kara (2 min)
Andrzej Stojek - Atak łokciem
48:44
Kara (2 min)
37:35
Kara (2 min)
Andrzej Stojek - Opóźnianie gry
31:07
Kara (2 min)
Mikita Antropau - Spowodowanie upadku przeciwnika
28:48
Kara (2 min)
Nikolai Onyshchenko - Rzucenie na bandę
25:55
Kara (2 min)
22:36
Kara (2 min)
Filip Świderski - Wysoko uniesiony kij
22:36
Kara (2 min)
Filip Świderski - Wysoko uniesiony kij
18:57
Kara (2 min)
Karol Baran - Spowodowanie upadku przeciwnika
05:14
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Świderski

41 6 85.4%
BR 30

Filip Wiszyński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 79

Karol Biłas

1 A
PO 13

Marlon Wróbel

1 A
LS 18

Louis Miccoli

1 1 A
ŚR 97

Damian Ginda

3 A
PS 92

Filip Sienkiewicz

2
2 Formacja
LO 53

Kasper Rocki

1 A
PO 5

Michał Starościak

1 A 4 min
LS 8

Szymon Dobosz

1
ŚR 88

Sebastian Bar

1 2 min
PS 11

Łukasz Łyko

3 Formacja
LO 16

Kacper Niemczyk

PO 24

Mateusz Koczera

LS 26

Aleks Radwański

PS 9

Jakub Mazur II

4 Formacja
LS 55

Oliwier Łańko

ŚR 81

Jakub Sudyka

PS 28

Sebastian Burczyk

Trener
Krzysztof Ząbkiewicz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Mikołaj Szczepkowski

BR 33

Marcel Kotuła

34 5 85.3%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Kacper Opiłka

2 A
PO 55

Mateusz Kafel

LS 21

Patryk Jarosz

1 2 A
ŚR 7

Andrzej Stojek

1 A 6 min
PS 17

Oskar Rzekanowski

2
2 Formacja
LO 8

Nikolai Onyshchenko

2 min
PO 89

Maksim Sergeev

LS 11

Mariusz Piotrowski

1 1 A
ŚR 23

Dominik Kasprzyk

PS 15

Karol Baran

2 min
3 Formacja
LO 20

Denis Gavrilov

1 A
PO 10

Michał Nowak

LS 79

Vladislav Gusev

3 A
ŚR 18

Mikita Antropau

2 A 2 min
PS 26

Atrem Chekaev

3
4 Formacja
LO 19

Szymon Brzozowski II

PO 29

Marcel Mazur

LS 92

Emil Kieler

ŚR 12

Norbert Sekunda

PS 81

Teodor Broś

Trener
Grzegorz Klich