Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL środa, 09 marzec 2022 środa, 09 marzec 2022
SOKOŁY
6-1
POLONIA
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 47-35
S. Główny Wojciech Wrycza
S. Główny
S. Liniowy Michał Kłosiński
S. Liniowy Igor Dzięciołowski
Frekwencja 75
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:58
Kara (2 min)
Błażej Salamon - Uderzenie kijem
59:36
Kara (2 min)
Bartosz Suski - Przeszkadzanie
53:14
Kara (2 min)
Bartłomiej Stępień - Atak kijem trzymanym oburącz
52:50
Kara (2 min)
Marcin Płachetka - Przeszkadzanie
44:21
Niewykorzystany rz. karny
44:21
Kara - Rzut Karny
Łukasz Korzestański - Spowodowanie upadku przeciwnika
28:19
Kara (2 min)
Klaudiusz Cuber - Spowodowanie upadku przeciwnika
18:44
Kara (2 min)
Yakub Kviatkouski - Spowodowanie upadku przeciwnika
11:48
Kara (2 min)
Klaudiusz Cuber - Spowodowanie upadku przeciwnika
04:03
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Maksymilian Lisewski

35 1 97.1%
BR 30

Bartosz Grabara II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Olivier Kurnicki

1 A
PO 16

Natalian Dobrzeniecki

1 A
LS 29

Patryk Napiórkowski

ŚR 11

Jan Walczak

PS 69

Jakub Wenker

1
2 Formacja
LO 17

Eryk Schafer

1 1 A
PO 5

Marcel Sawicki

1 A
LS 21

Dominik Olszewski

1
ŚR 74

Filip Mazurkiewicz

PS 19

Michał Zając

1 A
3 Formacja
LO 15

Adam Kowalski

PO 24

Łukasz Korzestański

1 A
LS 7

Bartosz Suski

1 2 min
ŚR 58

Timofei Shirokov

1 A
PS 81

Yakub Kviatkouski

2 1 A 2 min
4 Formacja
LO 20

Fiodor Lupanov

PO 59

Mateusz Błotnicki

LS 71

Igor Bohuszko

ŚR 13

Kamil Wiwatowski

1 A
PS 34

Karol Zberek

Trener
Paweł Głaz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Oskar Prokop

47 6 87.2%
BR 1

Mateusz Kołodziej

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

PO 14

Bartłomiej Stępień

2 min
LS 19

Łukasz Dybaś

ŚR 9

Piotr Bajon

PS 5

Marcin Płachetka

2 min
2 Formacja
LO 17

Michał Domogała

PO 21

Michał Proczek

LS 16

Błażej Salamon

2 min
PS 13

Karol Wąsiński

1
3 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

PO 4

Klaudiusz Cuber

4 min
LS 11

Artsiom Senkevich

ŚR 12

Artur Senkevich

PS 10

Sebastian Wicher

4 Formacja
LS 15

Michał Rybak

ŚR 6

Tomasz Wcisło

Trener
Mariusz Puzio