Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL (PLAY-OFF) sobota, 12 marzec 2022 sobota, 12 marzec 2022
POLONIA
2-3K
SOKOŁY
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 54-27
S. Główny Szymon Urbańczyk
S. Główny Sebastian Iwaniak
S. Liniowy Jakub Śreniawski
S. Liniowy
Frekwencja 350

Seria Rzutów Karnych

1:2

#5
Niewykorzystany
Piotr Bajon / br: Maksymilian Lisewski
#4
TRAFIONY
Patryk Napiórkowski / br: Oskar Prokop
#4
Niewykorzystany
Paweł Wybiral / br: Maksymilian Lisewski
#3
Niewykorzystany
Natalian Dobrzeniecki / br: Oskar Prokop
#3
TRAFIONY
Karol Wąsiński / br: Maksymilian Lisewski
#2
TRAFIONY
Jakub Wenker / br: Oskar Prokop
#2
Niewykorzystany
Błażej Salamon / br: Maksymilian Lisewski
#1
Niewykorzystany
Filip Mazurkiewicz / br: Oskar Prokop
#1
Niewykorzystany
Łukasz Dybaś / br: Maksymilian Lisewski

65:00
Gol
65:00
Zmiana bramkarza
65:00
Zmiana bramkarza
64:24
Czas
61:10
Kara (2 min)
Filip Mazurkiewicz - Rzucenie na bandę
44:12
Kara (2 min)
Marcel Sawicki - Spowodowanie upadku przeciwnika
32:25
Kara (2 min)
Kamil Wiwatowski - Opóźnianie gry
19:19
Kara (2 min)
Aleksander Bodora - Rzucenie na bandę
06:29
Kara - Rzut Karny
Michał Domogała - Trzymanie kija przeciwnika
06:29
Niewykorzystany rz. karny
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Oskar Prokop

27 2 92.6%
BR 1

Mateusz Kołodziej

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

2 min
PO 14

Bartłomiej Stępień

LS 19

Łukasz Dybaś

1
ŚR 9

Piotr Bajon

PS 5

Marcin Płachetka

2 Formacja
LO 17

Michał Domogała

PO 21

Michał Proczek

2 A
LS 16

Błażej Salamon

ŚR 3

Dawid Wróblewski

PS 13

Karol Wąsiński

1
3 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

PO 4

Klaudiusz Cuber

LS 11

Artsiom Senkevich

ŚR 12

Artur Senkevich

PS 10

Sebastian Wicher

4 Formacja
PO 6

Tomasz Wcisło

LS 2

Paweł Wybiral

ŚR 20

Szymon Maćkowski

PS 7

Mikołaj Kociszewski

Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Maksymilian Lisewski

54 2 96.3%
BR 30

Bartosz Grabara II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 20

Olivier Kurnicki

1 A
PO 16

Natalian Dobrzeniecki

LS 74

Filip Mazurkiewicz

1 2 min
ŚR 11

Jan Walczak

1 A
PS 69

Jakub Wenker

1
2 Formacja
LO 24

Adam Kowalski

PO 5

Marcel Sawicki

2 min
LS 81

Yakub Kviatkouski

ŚR 58

Timofei Shirokov

PS 7

Bartosz Suski

3 Formacja
LO 59

Mateusz Błotnicki

PO 15

Łukasz Korzestański

LS 34

Karol Zberek

ŚR 13

Kamil Wiwatowski

2 min
PS 17

Patryk Napiórkowski

4 Formacja
LO 29

Fedor Lupanov

LS 73

Konrad Piskalski

ŚR 71

Michał Gołębiewski

Trener
Paweł Głaz