Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MŁODZIK (MP) piątek, 18 marzec 2022 piątek, 18 marzec 2022
LEGIA
2-10
UNIA
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 2-10
S. Główny BACA MICHAŁ
S. Główny
S. Liniowy SZUTTA JACEK
S. Liniowy IWANIAK SEBASTIAN
Frekwencja 60
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:48
Gol
58:11
Gol
56:55
Kara (2 min)
Danill Makaranka - Uderzenie kijem
54:08
Kara (2 min)
Kajetan Domalewski - Rzucenie na bandę
46:10
Kara (2 min)
Radosław Kot - Wysoko uniesiony kij
45:43
Gol
40:00
Kara (2 min)
Tymon Srokosz - Atak kijem trzymanym oburącz
39:05
Kara (2 min)
Adrian Ziober - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:39
Kara (2 min)
Adrian Ziober - Wysoko uniesiony kij
35:45
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:21
Kara (2 min)
Piotr Płatacz - Uderzenie kijem
32:42
Zmiana bramkarza
28:19
Kara (2 min)
28:19
Kara (2 min)
26:01
Gol
25:01
Kara (2 min)
Stanislav Stefaniv - Spowodowanie upadku przeciwnika
18:59
Kara (2 min)
Jan Łapa - Przeszkadzanie
16:49
Kara (2 min)
Szymon Laskus - Spowodowanie upadku przeciwnika
06:37
Kara (2 min)
Tymon Srokosz - Spowodowanie upadku przeciwnika
05:13
Kara (2 min)
Jakub Tondryk - Uderzenie kijem
01:38
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 88

Szymon Stojek

10 10 0%
BR 23

Artur Szyłak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 50

Tymon Srokosz

4 min
PO 45

Maksymilian Mościcki

LS 11

Szymon Zdziechowski

1
ŚR 96

Jiyan Jurek

PS 28

Oliwier Kućmierz

2 Formacja
LO 83

Jan Łapa

2 min
PO 4

Mikołaj Trębacz

2 min
LS 24

Jan Radzimirski

ŚR 71

Ignacy Gajda

PS 60

Danill Makaranka

2 min
3 Formacja
PO 17

Szymon Laskus

2 min
LS 37

Kuba Karpiński

ŚR 48

Yuli Shyshliuk

1 2 min
PS 34

Jeremi Prokurat

Trener
PORĘBSKI MICHAŁ
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 70

Stanislav Stefaniv

1 1 0%
BR 15

Jan Kusak

1 1 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

3 1 A
PO 10

Mateusz Staniecko

1 1 A
LS 11

Jakub Tondryk

2 min
ŚR 7

Adrian Ziober

1 5 A 4 min
PS 24

Filip Witek

2 1 A
2 Formacja
LO 89

Bartosz Ludwinek

1 A
PO 99

Przemysław Ćwiek

2 min
LS 22

Aleksander Wanat

2 A
ŚR 37

Radosław Kot

2 2 min
PS 19

Kajetan Domalewski

1 2 min
3 Formacja
LO 27

Aleksandra Langner

PO 6

Paweł Płatacz

LS 36

Kamil Lis

ŚR 5

Justyna Żyła

PS 53

Piotr Płatacz

2 min
4 Formacja
LS 20

Kacper Gałuszka

ŚR 76

Mykhailo Ptashkin

PS 33

Franciszek Kożuch

1 A
Trener
STACHURA WOJCIECH