Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MŁODZIK (MP) sobota, 19 marzec 2022 sobota, 19 marzec 2022
KOZIOŁKI
2-18
UNIA
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 2-18
S. Główny Rafał Noworyta
S. Główny
S. Liniowy Jacek Szutta
S. Liniowy Marian Witek
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:59
Kara (2 min)
Kacper Prokopiak - Przeszkadzanie
59:33
Kara (2 min)
Jakub Tondryk - Atak w okolice głowy lub szyi
57:10
Kara (2 min)
Adrian Ziober - Spowodowanie upadku przeciwnika
55:15
Gol
52:59
Gol
48:49
Kara (2 min)
42:44
Kara (2 min)
Kacper Krzyżanowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
40:33
Kara (2 min)
39:07
Gol
31:54
Gol
29:51
Zmiana bramkarza
23:44
Kara (2 min)
Adrian Ziober - Uderzenie kijem
19:12
Kara (2 min)
18:21
Kara (2 min)
Jakub Tondryk - Uderzenie kijem
13:53
Kara (2 min)
Mateusz Staniecko - Spowodowanie upadku przeciwnika
11:56
Kara (2 min)
08:25
Kara (2 min)
Filip Witek - Uderzenie kijem
06:40
Kara (2 min)
05:47
Gol
01:09
Kara (2 min)
Mateusz Szymczak - Przeszkadzanie
00:51
Kara (2 min)
Kacper Krzyżanowski - Opóźnianie gry
00:06
Gol
00:01
Zmiana bramkarza
00:01
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Ihor Balabin

18 18 0%
BR 58

Borys Szymański

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 70

Kajetan Kucharzewski

PO 18

Marcin Baranowski

2 min
LS 98

Rajmund Domowicz

1 A 2 min
ŚR 97

Michał Cybulski

PS 25

Kacper Krzyżanowski

8 min
2 Formacja
LO 77

Mateusz Szymczak

2 min
PO 88

Borys Czyżow

LS 74

Bartłomiej Pucek

ŚR 96

Brunon Szymański

2
PS 6

Cyprian Żołnierkiewicz

Trener
Tomasz Koćmierowski
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 15

Jan Kusak

1 1 0%
BR 45

Wojciech Jóźwiak

1 1 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

3 2 A 2 min
PO 10

Mateusz Staniecko

3 1 A 2 min
LS 11

Jakub Tondryk

1 A 4 min
ŚR 7

Adrian Ziober

3 3 A 4 min
PS 24

Filip Witek

4 2 A 2 min
2 Formacja
LO 89

Bartosz Ludwinek

1 A
PO 99

Przemysław Ćwiek

1 A
LS 22

Aleksander Wanat

ŚR 37

Radosław Kot

PS 19

Kajetan Domalewski

2 1 A 2 min
3 Formacja
LS 36

Kamil Lis

1 A
ŚR 53

Paweł Płatacz

1 A
PS 17

Mateusz Wiśniowski

4 Formacja
LS 20

Kacper Gałuszka

1
ŚR 76

Mykhailo Ptashkin

2
PS 33

Franciszek Kożuch

Trener
Wojciech Stachura