Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MŁODZIK (KPOZHL) sobota, 12 marzec 2022 sobota, 12 marzec 2022
ŁÓDŹ
1-5
SOKOŁY
Lodowisko Retkinia MOSiR Łódź
Strzały -
S. Główny Tomasz Kurowski
S. Główny Piotr Zdunek
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja
59:50
Kara (10 min)
Błażej Filip - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
59:50
Kara (2 min)
Błażej Filip - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
59:50
Kara (10 min)
Franciszek Połczyński - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
59:50
Kara (2 min)
Franciszek Połczyński - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
59:50
Kara (10 min)
Michał Król II - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
59:50
Kara (2 min)
Michał Król II - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
59:50
Kara (10 min)
Artur Kudliński - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
59:50
Kara (2 min)
Artur Kudliński - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
59:00
Kara (2 min)
56:19
Kara (10 min)
Rafał Podborny - Obraza sędziego
56:19
Kara (2 min)
56:19
Kara (2 min)
56:19
Kara (2 min)
56:19
Kara (2 min)
56:19
Kara (2 min)
52:55
Kara (2 min)
52:55
Kara (2 min)
49:55
Kara (2 min)
48:52
Kara (2 min)
39:26
Zmiana bramkarza
23:24
Gol
23:01
Kara (2 min)
09:28
Kara (2 min)
08:02
Kara (2 min)
Franciszek Połczyński - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Jakub Jaroń

BR 2

Paweł Walkowiak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 9

Wiktor Krzesłowski

4 min
PO 55

Olekseii Shamenko

2 min
LS 7

Davyd Pavliv

ŚR 24

Mateusz Myszka

2 min
PS 91

Dominik Cieślak

2 Formacja
LO 27

Norbert Łakomski

PO 14

Artur Kudliński

14 min
LS 61

Jakub Gicala

ŚR 87

Uladzimir Chyrkin

PS 56

Marko Kozak

1
3 Formacja
LO 31

Igor Sobczak

PO 97

Yan Vishneuski

LS 92

Seweryn Kołtunik

ŚR 69

Yahor Ziankou

Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Michał Król II

BR 2

Sylwester Pawłowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Marcel Gimiński

PO 27

Emil Szotkiewicz

1 6 min
LS 40

Jacek Juchniewicz II

1
ŚR 9

Rafał Podborny

2 A 12 min
PS 37

Mark Siaredzich

1 2 A
2 Formacja
LO 23

Franciszek Połczyński

14 min
PO 19

Błażej Filip

12 min
LS 32

Maciej Pezowicz

2 min
ŚR 15

Jakub Vitek

PS 10

Igor Żołnowski

1 A
3 Formacja
LO 22

Artur Fraszko

2 min
PO 30

Damian Misztal

1 1 A
LS 33

Brus Wilmański

ŚR 35

Maksym Kopylov

PS 29

Adam Krajewski

1
4 Formacja
LS 26

Jan Szpucha

PS 18

Jakub Suszko