Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 13 marzec 2022 niedziela, 13 marzec 2022
ZAGŁĘBIE
2-7
NIEDŹWIADKI
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 41-27
S. Główny Marcin Majta
S. Główny -
S. Liniowy Michał Kret
S. Liniowy Maciej Waluszek
Frekwencja 80
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
56:16
Kara (2 min)
Damian Ginda - Atak w okolice głowy lub szyi
45:46
Kara (2 min)
Patryk Jarosz - Spowodowanie upadku przeciwnika
33:43
Czas
33:43
Kara (2 min)
Bartosz Florczak - Przeszkadzanie
32:53
Kara (2 min)
Szymon Dobosz - Wysoko uniesiony kij
28:44
Kara (2 min)
Oskar Rzekanowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
26:51
Kara (2 min)
Andrzej Stojek - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
26:51
Kara (2 min)
Michał Naróg - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
25:05
Kara (2 min)
Mikita Antropau - Atak kijem trzymanym oburącz
21:15
Kara (2 min)
Szymon Luszniak - Przeszkadzanie
19:59
Niewykorzystany rz. karny
19:59
Kara - Rzut Karny
19:00
Kara (20 min)
Maksim Sergeev - Kara meczu za niesportowe zachowanie
19:00
Kara (5 min)
Maksim Sergeev - Atak w okolice głowy lub szyi
17:14
Kara (2 min)
Denis Gavrilov - Przeszkadzanie
09:13
Kara (2 min)
Vladislav Gusev - Spowodowanie upadku przeciwnika
08:09
Kara (2 min)
Mateusz Kafel - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Mikołaj Szczepkowski

27 7 74.1%
BR 30

Marcin Wyśnik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Szymon Luszniak

1 A 2 min
PO 55

Mateusz Kafel

2 min
LS 21

Patryk Jarosz

2 min
ŚR 7

Andrzej Stojek

1 A 2 min
PS 17

Oskar Rzekanowski

1 2 min
2 Formacja
LO 71

Michał Naróg

2 min
PO 29

Maksim Sergeev

1 A 25 min
LS 9

Adrian Chabior II

ŚR 24

Dominik Kasprzyk

1 A
PS 22

Jakub Blanik

1
3 Formacja
LO 20

Denis Gavrilov

2 min
PO 10

Michał Nowak

LS 88

Vladislav Gusev

2 min
ŚR 99

Mikita Antropau

2 min
PS 77

Atrem Chekaev

4 Formacja
LO 3

Szymon Brzozowski II

PO 2

Marcel Mazur

LS 92

Emil Kieler

ŚR 15

Karol Baran

PS 81

Nikolai Onyshchenko

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Świderski

41 2 95.1%
BR 30

Filip Wiszyński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Bartosz Florczak

1 1 A 2 min
PO 4

Dawid Zawiła

1 A
LS 10

Konrad Filipek

2 1 A
ŚR 88

Sebastian Bar

1 A
PS 11

Łukasz Łyko

2 Formacja
LO 79

Karol Biłas

1
PO 13

Marlon Wróbel

LS 18

Louis Miccoli

1 1 A
ŚR 97

Damian Ginda

2 A 2 min
PS 21

Filip Sienkiewicz

2
3 Formacja
LO 53

Kacper Rocki

PO 55

Michał Starościak

LS 26

Aleks Radwański

ŚR 9

Paweł Pisula

PS 8

Szymon Dobosz

1 A 2 min
4 Formacja
LO 24

Mateusz Koczera

LS 91

Jakub Mazur II

Trener
Krzysztof Ząbkiewicz