Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK STARSZY (MP) środa, 23 marzec 2022 środa, 23 marzec 2022
ŁÓDŹ
9-8
JASTRZĘBIE
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 9-8
S. Główny POMORZEWSKI PAWEŁ
S. Główny SZUTTA JACEK
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 30
60:00
Zmiana bramkarza
59:42
Zmiana bramkarza
59:42
Gol
54:45
Czas
54:45
Kara (2 min)
Borys Dawid - Rzucenie na bandę
54:21
Gol
53:13
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:23
Kara (2 min)
Mateusz Myszka - Uderzenie kijem
49:32
Kara (2 min)
Jan Stępień II - Atak w okolice głowy lub szyi
39:48
Gol
39:14
Kara (2 min)
34:00
Czas
26:07
Kara (2 min)
Kacper Lenartowski - Uderzenie kijem
08:29
Kara (2 min)
Wojciech Świderski - Spowodowanie upadku przeciwnika
07:15
Gol
02:21
Kara (2 min)
Yan Vishneuski - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 11

Szymon Skiba

8 8 0%
BR

Ivan Hudak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 9

Wiktor Krzesłowski

PO 16

Bartłomiej Gawrysiak

LS 77

Borys Dawid

1 1 A 2 min
ŚR 26

Wojciech Świderski

1 2 min
PS 24

Mateusz Myszka

2 2 min
2 Formacja
LO 13

Antoni Rajnert

PO 88

Kacper Lenartowski

2 min
LS 84

Igor Krzesłowski

ŚR 7

Davyd Pavliv

PS 6

Andrii Ushakov

3 Formacja
LO 31

Jan Stępień II

2 min
PO 33

Igor Piętka

1 A
LS 97

Yan Vishneuski

2 2 A 2 min
ŚR 22

Tymoteusz Wiktorski

1 A
PS 23

Oliwier Kowalczyk

3 1 A
4 Formacja
LO 8

Maciej Stechni

LS 21

Igor Sobczak

Trener
SYNIAWA MAREK
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 20

Maksymilian Szczęsny

9 9 0%
BR 1

Samuel Plinta

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 12

Jakub Czyż

3 1 A
PO 88

Filip Chrobociński

3 2 A 2 min
LS 35

Łukasz Sikora II

1 A
ŚR 90

Mateusz Midzierski

PS 4

Jeremi Majchrzak

2 Formacja
LO 96

Mateusz Wałęga

1 1 A
PO 85

Pascal Górski

LS 24

Antoni Galant

1 A
ŚR 99

Natan Gołofit

1 1 A
PS 14

Michał Kijas

3 Formacja
LO 27

Wojciech Nowak

PO 29

Wiktor Landziński

LS 8

Filip Tyrna

ŚR 81

Wiktor Breske

4 Formacja
LO 3

Przemysław Muzyka

PO 44

Maksymilian Nietrzebka

LS 17

Paweł Górny

Trener
CHRABAŃSKI MAREK