Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 19 marzec 2022 sobota, 19 marzec 2022
SOKOŁY
2-3D
NIEDŹWIADKI
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 39-48
S. Główny Paweł Pomorzewski
S. Główny
S. Liniowy Sebastian Iwaniak
S. Liniowy Łukasz Barutowicz
Frekwencja 199
63:55
Czas
62:32
Kara (2 min)
Jakub Wenker - Zahaczanie
61:34
Kara (2 min)
Bartosz Florczak - Spowodowanie upadku przeciwnika
51:13
Kara (2 min)
Marlon Wróbel - Przeszkadzanie
43:50
Kara (2 min)
Michał Zając - Uderzenie kijem
19:02
Kara (2 min)
Natalian Dobrzeniecki - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Maksymilian Lisewski

48 3 93.8%
BR 30

Bartosz Grabara II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Olivier Kurnicki

1
PO 16

Natalian Dobrzeniecki

1 A 2 min
LS 13

Kamil Wiwatowski

ŚR 11

Jan Walczak

PS 69

Jakub Wenker

2 min
2 Formacja
LO 17

Eryk Schafer

PO 5

Marcel Sawicki

1
LS 21

Dominik Olszewski

ŚR 74

Filip Mazurkiewicz

1 A
PS 19

Michał Zając

2 min
3 Formacja
LO 15

Adam Kowalski

PO 24

Łukasz Korzestański

LS 81

Yakub Kviatkouski

ŚR 58

Timofei Shirokov

PS 7

Bartosz Suski

4 Formacja
LO 20

Fiodor Lupanov

PO 59

Mateusz Błotnicki

ŚR 34

Michał Gołębiewski

PS 29

Patryk Napiórkowski

Trener
Paweł Głaz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Świderski

39 2 94.9%
BR 30

Filip Wiszyński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Bartosz Florczak

2 min
PO 16

Kacper Niemczyk

1 A
LS 10

Konrad Filipek

1 A
ŚR 88

Sebastian Bar

1 1 A
PS 11

Łukasz Łyko

1 1 A
2 Formacja
LO 79

Karol Biłas

PO 13

Marlon Wróbel

2 min
LS 18

Louis Miccoli

1
ŚR 97

Damian Ginda

PS 21

Filip Sienkiewicz

3 Formacja
LO 53

Kasper Rocki

PO 20

Michał Starościak

LS 26

Aleks Radwański

ŚR 4

Dawid Zawiła

PS 8

Szymon Dobosz

4 Formacja
LO 24

Mateusz Koczera

LS 91

Jakub Mazur II

PS 38

Oliwier Łańko

Trener
Krzysztof Ząbkiewicz