Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 19 marzec 2022 sobota, 19 marzec 2022
POLONIA
6-3
ZAGŁĘBIE
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 39-29
S. Główny Sajmon Grelich
S. Główny
S. Liniowy Maciej Waluszek
S. Liniowy Eryk Sztwiertnia
Frekwencja 300
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:40
Zmiana bramkarza
57:50
Zmiana bramkarza
57:39
Czas
54:41
Kara (2 min)
51:25
Kara (2 min)
Jakub Blanik - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
45:52
Kara (2 min)
Łukasz Dybaś - Spowodowanie upadku przeciwnika
45:22
Kara (2 min)
45:22
Kara (2 min)
44:58
Kara (2 min)
Michał Proczek - Atak łokciem
37:08
Kara (2 min)
Karol Baran - Spowodowanie upadku przeciwnika
30:18
Kara (2 min)
Michał Domogała - Spowodowanie upadku przeciwnika
25:08
Kara (2 min)
22:24
Kara (2 min)
12:35
Kara (2 min)
Armen Khoperia - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

29 3 89.7%
BR 29

Łukasz Wieczorek IV

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

1 A
PO 14

Bartłomiej Stępień

LS 13

Karol Wąsiński

2 3 A 2 min
ŚR 16

Błażej Salamon

3 A
PS 19

Łukasz Dybaś

3 2 A 2 min
2 Formacja
LO 17

Michał Domogała

2 min
PO 21

Michał Proczek

2 min
LS 2

Paweł Wybiral

ŚR 6

Tomasz Wcisło

PS 9

Piotr Bajon

3 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

PO 4

Klaudiusz Cuber

LS 11

Artsiom Senkevich

ŚR 12

Artur Senkevich

PS 10

Sebastian Wicher

4 Formacja
LO 3

Jan Stępień

1 A
PO 5

Szymon Gurzyński

LS 15

Arkadiusz Karasiński

2 min
ŚR 20

Szymon Maćkowski

2 min
PS 7

Mikołaj Kociszewski

1
Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Mikołaj Szczepkowski

BR 33

Marcel Kotuła

39 5 87.2%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Szymon Luszniak

PO 55

Mateusz Kafel

LS 21

Patryk Jarosz

ŚR 7

Andrzej Stojek

PS 17

Oskar Rzekanowski

2 Formacja
LO 89

Maksim Sergeev

2 min
PO 16

Kacper Opiłka

LS 29

Michał Naróg

2 A
ŚR 23

Dominik Kasprzyk

1
PS 81

Jakub Blanik

1 1 A 4 min
3 Formacja
LO 8

Armen Khoperia

1 2 min
PO 10

Michał Nowak

LS 79

Vladislav Gusev

ŚR 18

Mikita Antropau

PS 6

Atrem Chekaev

1 A
4 Formacja
LO 12

Szymon Brzozowski II

PO 20

Marcel Mazur

LS 92

Emil Kieler

ŚR 26

Teodor Broś

PS 15

Karol Baran

2 min
Trener
Grzegorz Klich