Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL sobota, 19 marzec 2022 sobota, 19 marzec 2022
2-3D
1:0 1:1 0:1 0:1
KATOWICE
2-3D
TYCHY
Lodowisko Satelita HWS Spodek Katowice
Strzały 39-26
S. Główny Baca Michał
S. Główny Radzik Tomasz
S. Liniowy Bucki Mateusz
S. Liniowy Hyliński Artur
Frekwencja 1340
63:38
Zmiana bramkarza
63:38
Zmiana bramkarza
63:38
Gol
56:28
Kara (2 min)
Tomas Fucik - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
56:28
Kara (2 min)
Jean Dupuy - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
56:28
Kara (2 min)
Jean Dupuy - Spowodowanie upadku przeciwnika
49:14
Kara (2 min)
45:34
Kara (2 min)
Mateusz Rompkowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
44:18
Kara (2 min)
44:18
Kara (2 min)
36:39
Kara (20 min)
Marek Biro - Kara meczu za niesportowe zachowanie
36:39
Kara (5 min)
Marek Biro - Kłucie końcem kija
36:31
Kara (2 min)
Filip Starzyński - Wysoko uniesiony kij
28:20
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
19:56
Kara (2 min)
Denis Sergushkin - Spowodowanie upadku przeciwnika
12:40
Kara (2 min)
Maciej Kruczek - Spowodowanie upadku przeciwnika
12:04
Kara (2 min)
Filip Starzyński - Trzymanie przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

John Murray

26 3 88.5%
BR 21

Maciej Miarka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 97

Mateusz Rompkowski

2 min
PO 22

Kalle Valtola

LS 10

Bartosz Fraszko

ŚR 18

Grzegorz Pasiut

2 min
PS 95

Patryk Wronka

2 Formacja
LO 12

Maciej Kruczek

1 2 min
PO 8

Patryk Wajda

LS 81

Joona Monto

2 A
ŚR 92

Mateusz Michalski

PS 88

Patryk Krężołek

1 A
3 Formacja
LO 2

Carl Hudson

PO 5

Jakub Wanacki

2 min
LS 7

Mathias Lehtonen

1
ŚR 20

Marcin Kolusz

PS 77

Miro-Pekka Saarelainen

1 A
4 Formacja
LO 86

Filip Wielkiewicz

PO 11

Jakub Prokurat

LS 24

Mateusz Bepierszcz

ŚR 48

Igor Smal

PS 53

Anthon Eriksson

Trener
Jarosz Ireneusz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Tomas Fucik

39 2 94.9%
BR 18

Kamil Lewartowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 20

Marek Biro

25 min
PO 67

Bartłomiej Pociecha

1
LS 11

Mateusz Gościński

ŚR 26

Filip Starzyński

6 min
PS 91

Bartłomiej Jeziorski

1 1 A
2 Formacja
LO 92

Grigory Zheldakov

PO 76

Artyom Smirnov

LS 96

Denis Sergushkin

1 A 2 min
ŚR 10

Yegor Feofanov

1 A
PS 39

Jean Dupuy

1 4 min
3 Formacja
LO 27

Jason Seed

PO 87

Michał Kotlorz

LS 8

Alexander Szczechura

ŚR 78

Michael Cichy

PS 9

Christian Mroczkowski

4 Formacja
LO 12

Olaf Bizacki

PO 66

Jakub Witecki

LS 15

Kamil Wróbel

ŚR 38

Mateusz Ubowski

PS 71

Szymon Marzec

Trener
Sidorenko Andrey