Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL środa, 23 marzec 2022 środa, 23 marzec 2022
JASTRZĘBIE
2-3D
UNIA
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Strzały 43-27
S. Główny Paweł Kosidło
S. Główny Tomasz Radzik
S. Liniowy Michał Żak
S. Liniowy Mateusz Kucharewicz
Frekwencja 848
71:23
Zmiana bramkarza
71:23
Zmiana bramkarza
71:23
Gol
67:40
Czas
67:40
Kara (2 min)
49:07
Kara (2 min)
Vitalijs Pavlovs - Spowodowanie upadku przeciwnika
48:27
Gol
44:30
Kara (2 min)
Egils Kalns - Spowodowanie upadku przeciwnika
43:29
Kara (2 min)
Maksim Rogov - Spowodowanie upadku przeciwnika
29:23
Kara (2 min)
Vasilii Streltsov - Spowodowanie upadku przeciwnika
23:19
Kara (2 min)
Andrej Themar - Spowodowanie upadku przeciwnika
13:20
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
12:18
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Patrik Nechvatal

BR 35

Michał Kieler

27 3 88.9%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

PO 78

Siarhei Bahaleisha

LS 82

Martin Kasperlik

ŚR 89

Roman Rac

PS 13

Egils Kalns

2 min
2 Formacja
LO 6

Eriks Sevcenko

PO 69

Mateusz Bryk

1 A
LS 27

Arturs Sevcenko

ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

1 A 4 min
PS 41

Frenks Razgals

1
3 Formacja
LO 17

Kamil Górny

PO 9

Yauheni Kameneu

LS 22

Radosław Nalewajka

ŚR 14

Dominik Paś

PS 18

Gleb Bondaruk

2 min
4 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

PO 77

Pavel Elshanskii

LS 8

Patryk Pelaczyk

ŚR 98

Dominik Jarosz

1
PS 20

Łukasz Nalewajka

Trener
Robert Kalaber
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 53

Robert Kowalówka

43 2 95.3%
BR 31

Filip Płonka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 47

Ryan Glenn

1
PO 96

Kamil Paszek

LS 88

Andrej Themar

1 1 A 2 min
ŚR 61

Krystian Dziubiński

PS 77

Teddy Da Costa

2 Formacja
LO 58

Yegor Orlov

PO 5

Nikolai Stasenko

1 A
LS 23

Aleksandr Streltsov

1
ŚR 32

Vasilii Streltsov

2 A 2 min
PS 40

Danill Apalkov

3 Formacja
LO 7

Maksim Rogov

2 min
PO 4

Peter Bezuska

LS 10

Dariusz Wanat

ŚR 44

Łukasz Krzemień

PS 12

Sebastian Kowalówka

4 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 91

Daniil Orekhin

LS 14

Adrian Prusak

Trener
Tom Coolen