Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL czwartek, 24 marzec 2022 czwartek, 24 marzec 2022
JASTRZĘBIE
4-3D
UNIA
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Strzały 31-30
S. Główny Bartosz Kaczmarek
S. Główny Marcin Polak
S. Liniowy Andrzej Nenko
S. Liniowy Dariusz Pobożniak
Frekwencja 850
63:11
Zmiana bramkarza
63:11
Zmiana bramkarza
57:49
Czas
57:49
Kara (2 min)
Kamil Górny - Opóźnianie gry
50:11
Kara (2 min)
Maksim Rogov - Spowodowanie upadku przeciwnika
33:52
Kara (2 min)
Vasilii Streltsov - Spowodowanie upadku przeciwnika
11:47
Kara (2 min)
Teddy Da Costa - Przeszkadzanie
11:47
Kara (2 min)
Vitalijs Pavlovs - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 35

Michał Kieler

30 3 90%
BR 7

Patrik Nechvatal

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

1 A
PO 78

Siarhei Bahaleisha

1 1 A
LS 82

Martin Kasperlik

ŚR 89

Roman Rac

1
PS 13

Egils Kalns

1 A
2 Formacja
LO 6

Eriks Sevcenko

1 A
PO 69

Mateusz Bryk

LS 27

Arturs Sevcenko

1 A
ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

2 min
PS 41

Frenks Razgals

3 Formacja
LO 17

Kamil Górny

2 min
PO 9

Yauheni Kameneu

LS 22

Radosław Nalewajka

2 A
ŚR 14

Dominik Paś

1 1 A
PS 18

Gleb Bondaruk

1
4 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

PO 77

Pavel Elshanskii

LS 8

Patryk Pelaczyk

ŚR 20

Łukasz Nalewajka

PS 40

Marcin Płachetka

Trener
Robert Kalaber
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 53

Robert Kowalówka

31 4 87.1%
BR 31

Filip Płonka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 47

Ryan Glenn

PO 96

Kamil Paszek

1 A
LS 88

Andrej Themar

1 A
ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

PS 77

Teddy Da Costa

1 2 min
2 Formacja
LO 58

Yegor Orlov

PO 5

Nikolai Stasenko

LS 23

Aleksandr Streltsov

ŚR 32

Vasilii Streltsov

1 2 min
PS 61

Krystian Dziubiński

3 Formacja
LO 7

Maksim Rogov

1 A 2 min
PO 4

Peter Bezuska

LS 14

Adrian Prusak

ŚR 44

Łukasz Krzemień

1
PS 12

Sebastian Kowalówka

1 A
4 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

LS 91

Daniil Orekhin

ŚR 40

Danill Apalkov

PS 10

Dariusz Wanat

Trener
Tom Coolen