Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK STARSZY (MP) niedziela, 27 marzec 2022 niedziela, 27 marzec 2022
JASTRZĘBIE
10-2
LEGIA
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 10-2
S. Główny Urbańczyk Szymon
S. Główny Szutta Jacek
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
53:21
Kara (2 min)
50:02
Gol
47:39
Kara (2 min)
Hubert Bujak - Trzymanie przeciwnika
32:45
Kara (2 min)
Filip Chrobociński - Spowodowanie upadku przeciwnika
27:15
Kara (2 min)
Hubert Bujak - Rzucenie na bandę
26:55
Kara (2 min)
Yuli Shyshliuk - Rzucenie na bandę
26:35
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
24:10
Kara - Rzut Karny
Yuli Shyshliuk - Trzymanie przeciwnika
24:10
Gol
23:27
Kara (2 min)
Hubert Bujak - Spowodowanie upadku przeciwnika
16:34
Kara (2 min)
Yuli Shyshliuk - Atak kijem trzymanym oburącz
08:15
Kara (2 min)
Wiktor Breske - Spowodowanie upadku przeciwnika
07:34
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 21

Franciszek Zacharjasz

1 1 0%
BR 1

Samuel Plinta

1 1 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 12

Jakub Czyż

1 3 A
PO 88

Filip Chrobociński

3 3 A 2 min
LS 35

Łukasz Sikora II

2 1 A
ŚR 90

Mateusz Midzierski

1
PS 4

Jeremi Majchrzak

1 A
2 Formacja
LO 96

Mateusz Wałęga

1
PO 85

Pascal Górski

LS 24

Antoni Galant

1 1 A
ŚR 99

Natan Gołofit

1 1 A
PS 14

Michał Kijas

1 A
3 Formacja
LO 27

Wojciech Nowak

PO 29

Wiktor Landziński

1 A
LS 8

Filip Tyrna

ŚR 81

Wiktor Breske

1 A 2 min
PS 17

Paweł Górny

4 Formacja
LO 3

Przemysław Muzyka

1 A
PO 44

Maksymilian Nietrzebka

Trener
Chrabański Marek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 71

Julian Opiłowski

10 10 0%
BR 44

Christian Caissie

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 50

Hubert Bujak

6 min
PO 47

Yuli Shyshliuk

4 min
LS 42

Kuba Karpiński

1
ŚR 52

Jeremi Prokurat

1
PS 32

Stanisław Lewandowski

2 min
2 Formacja
LO 51

Robert Zawadzki

PO 54

Szymon Laskus

LS 33

Denis Sydorov

ŚR 23

Adam Jurek

PS 46

Matylda Stępień

3 Formacja
LO 31

Jakub Zamkowski

PO 35

Stanisław Kępka

1 A
LS 45

Michał Szymczak

ŚR 27

Jan Seremak

PS 24

Anna Zdziechowska

Trener
Wołkowicz Tomasz