Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL wtorek, 29 marzec 2022 wtorek, 29 marzec 2022
JASTRZĘBIE
1-4
UNIA
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Strzały 23-27
S. Główny Bartosz Kaczmarek
S. Główny Marcin Polak
S. Liniowy Dariusz Pobożniak
S. Liniowy Wiktor Zień
Frekwencja 1000
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:59
Kara (2 min)
Siarhei Bahaleisha - Opóźnianie gry
45:56
Kara (2 min)
Maksim Rogov - Uderzenie kijem
43:04
Kara (2 min)
Maris Jass - Wysoko uniesiony kij
22:22
Kara (2 min)
Dominik Jarosz - Opóźnianie gry
18:53
Kara (2 min)
11:49
Kara (2 min)
Łukasz Nalewajka - Uderzenie kijem
03:44
Kara (2 min)
Maksim Rogov - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Patrik Nechvatal

27 4 85.2%
BR 35

Michał Kieler

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

1
PO 78

Siarhei Bahaleisha

1 A 2 min
LS 82

Martin Kasperlik

ŚR 14

Dominik Paś

PS 13

Egils Kalns

1 A
2 Formacja
LO 6

Eriks Sevcenko

PO 69

Mateusz Bryk

LS 27

Arturs Sevcenko

ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

PS 41

Frenks Razgals

3 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

PO 77

Pavel Elshanskii

LS 22

Radosław Nalewajka

ŚR 20

Łukasz Nalewajka

2 min
PS 18

Gleb Bondaruk

4 Formacja
LO 94

Jakub Gimiński

PO 9

Yauheni Kameneu

LS 8

Patryk Pelaczyk

ŚR 98

Dominik Jarosz

2 min
PS 3

Maris Jass

2 min
Trener
Robert Kalaber
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Clarke Saunders

23 1 95.7%
BR 53

Robert Kowalówka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 47

Ryan Glenn

PO 96

Kamil Paszek

LS 88

Andrej Themar

ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

1 1 A 2 min
PS 77

Teddy Da Costa

1 1 A
2 Formacja
LO 58

Yegor Orlov

PO 5

Nikolai Stasenko

1 A
LS 23

Aleksandr Streltsov

2 A
ŚR 32

Vasilii Streltsov

1
PS 61

Krystian Dziubiński

1 A
3 Formacja
LO 7

Maksim Rogov

1 1 A 4 min
PO 4

Peter Bezuska

LS 14

Adrian Prusak

ŚR 44

Łukasz Krzemień

PS 12

Sebastian Kowalówka

4 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 55

Patryk Noworyta

LS 91

Daniil Orekhin

ŚR 40

Danill Apalkov

1 A
PS 87

Alexei Trandin

Trener
Tom Coolen