Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR / CLJ (MP) czwartek, 07 kwiecień 2022 czwartek, 07 kwiecień 2022
ZAGŁĘBIE
1-0D
UNIA
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 43-24
S. Główny Przemysław Gabryszak
S. Główny
S. Liniowy Oskar Guzda
S. Liniowy Piotr Podlas
Frekwencja 50
60:14
Zmiana bramkarza
60:14
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:48
Kara (2 min)
Maksim Sergeev - Uderzenie kijem
59:40
Czas
59:40
Zmiana bramkarza
59:40
Czas
53:40
Kara (2 min)
Piotr Kot - Zahaczanie
47:03
Kara (2 min)
Denis Gavrilov - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:59
Kara (2 min)
Patryk Kusak - Opóźnianie gry
35:45
Kara (2 min)
Miłosz Pencko - Uderzenie kijem
28:14
Kara (2 min)
Daniel Wilk - Wysoko uniesiony kij
23:41
Kara (2 min)
Igor Kukla - Opóźnianie gry
22:16
Kara (2 min)
Piotr Kot - Wysoko uniesiony kij
17:54
Kara (2 min)
Piotr Kot - Uderzenie kijem
15:16
Kara (2 min)
Vladislav Gusev - Spowodowanie upadku przeciwnika
14:44
Kara (2 min)
05:45
Kara (2 min)
Kacper Prokopiak - Atak kijem trzymanym oburącz
05:45
Kara (2 min)
Vladislav Gusev - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Mikołaj Szczepkowski

24 🚫 100%
BR 30

Jakub Mentel

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 29

Maksim Sergeev

2 min
PO 71

Volodymyr Baisarovych

LS 15

Karol Baran

ŚR 9

Jakub Ślusarczyk

1
PS 92

Emil Kieler

2 Formacja
LO 10

Michał Nowak

PO 20

Denis Gavrilov

2 min
LS 88

Vladislav Gusev

4 min
ŚR 24

Dominik Kasprzyk

1 A
PS 2

Marcel Mazur

3 Formacja
LO 19

Wiktor Zadęcki

PO 17

Szymon Brzozowski II

LS 7

Teodor Broś

ŚR 16

Eryk Sarnacki

PS 21

Jakub Niekurzak

4 Formacja
LO 6

Aleksander Gętkowski

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Płonka

43 1 97.7%
BR 33

Adrian Gąsior

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

6 min
PO 10

Filip Dworzak

LS 27

Patryk Kusak

2 min
ŚR 19

Krystian Sosnowski

PS 7

Arkadiusz Guzik

2 Formacja
LO 87

Kacper Prokopiak

2 min
PO 9

Miłosz Pencko

2 min
LS 17

Danylo Baida

ŚR 23

Illia Baida

PS 32

Ihor Nikolaevich

2 min
3 Formacja
LO 13

Igor Kukla

2 min
PO 98

Roman Shoferovskyi

LS 25

Igor Niewiadomski

ŚR 28

Daniel Wilk

2 min
PS 20

Adrian Płonka

4 Formacja
LO 39

Adam Wytrykus

PO 16

Maksymilian Nowak

LS 21

Artur Ptashkin

ŚR 78

Mateusz Klimczyk

Trener
Lubomir Witoszek