Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR / CLJ (MP) wtorek, 05 kwiecień 2022 wtorek, 05 kwiecień 2022
SOKOŁY
6-2
NIEDŹWIADKI
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 25-36
S. Główny Sajmon Grelich
S. Główny
S. Liniowy Damian Czudowski
S. Liniowy Paweł Bajon
Frekwencja 25
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Kara (2 min)
Fiodor Lupanov - Rzucenie na bandę
58:34
Zmiana bramkarza
58:34
Gol
56:30
Zmiana bramkarza
40:49
Kara (2 min)
Bartosz Suski - Spowodowanie upadku przeciwnika
35:34
Kara (2 min)
Karol Zberek - Zahaczanie
32:20
Kara (2 min)
Kamil Wiwatowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
27:32
Kara (2 min)
Marcel Sawicki - Spowodowanie upadku przeciwnika
26:32
Kara (2 min)
Michał Starościak - Spowodowanie upadku przeciwnika
24:15
Kara (2 min)
Fiodor Lupanov - Przeszkadzanie
20:22
Kara (2 min)
Filip Sienkiewicz - Wysoko uniesiony kij
19:29
Gol
14:08
Kara (2 min)
Adam Kowalski - Spowodowanie upadku przeciwnika
13:41
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
12:29
Kara (2 min)
Kacper Niemczyk - Atak kijem trzymanym oburącz
01:47
Kara (2 min)
Yakub Kviatkouski - Uderzenie kijem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Maksymilian Lisewski

36 2 94.4%
BR 30

Bartosz Grabara II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Marcel Sawicki

1 2 min
PO 9

Eryk Schafer

1 1 A
LS 69

Jakub Wenker

2 A
ŚR 11

Jan Walczak

PS 71

Michał Nawrocki

2 1 A
2 Formacja
LO 14

Olivier Kurnicki

PO 16

Natalian Dobrzeniecki

1
LS 7

Bartosz Suski

2 min
ŚR 58

Timofei Shirokov

PS 81

Yakub Kviatkouski

1 A 2 min
3 Formacja
LO 26

Adam Kowalski

2 min
PO 59

Mateusz Błotnicki

LS 34

Karol Zberek

1 A 2 min
ŚR 13

Kamil Wiwatowski

2 min
PS 24

Patryk Napiórkowski

1
4 Formacja
LO 27

Michał Gołębiewski

PO 29

Fiodor Lupanov

4 min
LS 21

Radosław Krzymowski

ŚR 19

Michał Wiwatowski

PS 74

Konrad Piskalski

Trener
Wojciech Milan
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Wiszyński

25 5 80%
BR 30

Franciszek Źrebiec

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 79

Karol Biłas

1 A
PO 5

Bartosz Florczak

LS 8

Szymon Dobosz

ŚR 18

Jakub Sudyka

1 A
PS 92

Filip Sienkiewicz

1 2 min
2 Formacja
LO 53

Kasper Rocki

PO 20

Michał Starościak

2 min
LS 26

Aleks Radwański

ŚR 97

Paweł Pisula

1 A
PS 11

Jakub Mazur II

1
3 Formacja
LO 16

Kacper Niemczyk

2 min
PO 13

Marlon Wróbel

LS 55

Oliwier Łańko

ŚR 9

Karol Górniak

PS 81

Jakub Klimczak

4 Formacja
LO 24

Mateusz Koczera

PO 91

Bartłomiej Koczera

ŚR 29

Adam Sawicki

PS 23

Krzysztof Stabryła

Trener
Marcin Dulęba