Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR / CLJ (MP) wtorek, 05 kwiecień 2022 wtorek, 05 kwiecień 2022
POLONIA
7-2
CRACOVIA
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 45-16
S. Główny Marcin Majta
S. Główny
S. Liniowy Michał Kret
S. Liniowy Łukasz Barutowicz
Frekwencja 100
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
55:32
Kara (2 min)
Michał Proczek - Przeszkadzanie
55:15
Kara (2 min)
Dawid Tynka - Przeszkadzanie
48:04
Kara (2 min)
Damian Kapa - Zahaczanie
44:07
Kara (2 min)
Damian Dąbkowski - Atak kijem trzymanym oburącz
07:20
Kara (2 min)
Hleb Sapehin - Spowodowanie upadku przeciwnika
01:01
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Tomasz Grobelkiewicz

16 2 87.5%
BR 29

Łukasz Wieczorek IV

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Kacper Łukawski

PO 21

Michał Proczek

1 A 2 min
LS 11

Paweł Wybiral

1 2 A
ŚR 9

Dawid Wawrzkiewicz

1 3 A
PS 10

Sebastian Wicher

3 2 A
2 Formacja
LO 8

Szymon Gurzyński

PO 14

Jan Stępień

LS 17

Arkadiusz Karasiński

ŚR 20

Szymon Maćkowski

PS 19

Mikołaj Kociszewski

3 Formacja
LO 18

Paweł Pawlik

PO 13

Jakub Wilk

LS 7

Jakub Mularczyk

1 2 A
ŚR 6

Wojciech Zając

1 1 A
PS 12

Oliwier Tumidalski

1 A
4 Formacja
LO 4

Łukasz Zdanowicz

PO 2

Oliwier Zarański

ŚR 16

Bartłomiej Spyrka

Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 53

Ondrej Doliska

45 7 84.4%
BR 80

Igor Tyczyński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 88

Olaf Surma

PO 4

Michał Jaracz

LS 94

Hleb Sapehin

1 2 min
ŚR 82

Nikita Shatilov

PS 10

Kiryl Yastrabau

1 A
2 Formacja
LO 8

Damian Kapa

2 min
PO 95

Dawid Tynka

2 min
LS 13

Mikhail Sapehin

1
ŚR 47

Ivan Lebedzeu

PS 28

Michał Kokoszewski

3 Formacja
LO 5

Damian Dąbkowski

2 min
PO 55

Kamil Mętel

LS 15

Marcin Kuzak II

ŚR 20

Szymon Kiełbicki

PS 16

Wiktor Skrzek

4 Formacja
LS 23

Jakub Ślusarek

ŚR 84

Benedykt Bieniek

PS 79

Oskar Adamczyk

Trener
Dominik Salamon