Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR / CLJ (MP) środa, 06 kwiecień 2022 środa, 06 kwiecień 2022
SOKOŁY
3-4K
CRACOVIA
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 44-19
S. Główny Michał Baca
S. Główny
S. Liniowy Damian Czudowski
S. Liniowy Dawid Pabisiak
Frekwencja 20

Seria Rzutów Karnych

0:2

#4
TRAFIONY
Mikhail Sapehin / br: Maksymilian Lisewski
#4
Niewykorzystany
Olivier Kurnicki / br: Ondrej Doliska
#3
Niewykorzystany
Kiryl Yastrabau / br: Maksymilian Lisewski
#3
Niewykorzystany
Yakub Kviatkouski / br: Ondrej Doliska
#2
TRAFIONY
Nikita Shatilov / br: Maksymilian Lisewski
#2
Niewykorzystany
Eryk Schafer / br: Ondrej Doliska
#1
Niewykorzystany
Hleb Sapehin / br: Maksymilian Lisewski
#1
Niewykorzystany
Jakub Wenker / br: Ondrej Doliska

65:00
Zmiana bramkarza
65:00
Zmiana bramkarza
65:00
Gol
49:26
Kara (2 min)
Mikhail Sapehin - Atak kijem trzymanym oburącz
43:17
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:36
Kara (2 min)
Marcel Sawicki - Uderzenie kijem
37:47
Kara (2 min)
Damian Kapa - Trzymanie przeciwnika
18:47
Kara (2 min)
Olivier Kurnicki - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
18:47
Kara (2 min)
Olivier Kurnicki - Atak kijem trzymanym oburącz
18:23
Kara (2 min)
Benedykt Bieniek - Spowodowanie upadku przeciwnika
17:07
Kara (2 min)
Marcin Kuzak II - Uderzenie kijem
10:04
Kara (2 min)
06:01
Kara (2 min)
Olivier Kurnicki - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Maksymilian Lisewski

19 3 84.2%
BR 30

Bartosz Grabara II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Marcel Sawicki

2 min
PO 9

Eryk Schafer

1 A
LS 69

Jakub Wenker

1 1 A
ŚR 11

Jan Walczak

1 1 A
PS 71

Michał Nawrocki

1 A
2 Formacja
LO 14

Olivier Kurnicki

6 min
PO 16

Natalian Dobrzeniecki

LS 7

Bartosz Suski

ŚR 58

Timofei Shirokov

PS 81

Yakub Kviatkouski

3 Formacja
LO 26

Adam Kowalski

PO 59

Mateusz Błotnicki

LS 34

Karol Zberek

ŚR 13

Kamil Wiwatowski

PS 24

Patryk Napiórkowski

1
4 Formacja
LO 27

Michał Gołębiewski

PO 29

Fiodor Lupanov

LS 21

Radosław Krzymowski

ŚR 19

Michał Wiwatowski

PS 74

Konrad Piskalski

Trener
Wojciech Milan
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 2

Ondrej Doliska

44 3 93.2%
BR 22

Igor Tyczyński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Olaf Surma

1 A
PO 12

Michał Jaracz

1 A 2 min
LS 18

Hleb Sapehin

2
ŚR 13

Nikita Shatilov

PS 17

Kiryl Yastrabau

1 2 A
2 Formacja
LO 8

Damian Kapa

2 min
PO 21

Dawid Tynka

LS 7

Mikhail Sapehin

2 min
ŚR 20

Szymon Kiełbicki

PS 10

Michał Kokoszewski

3 Formacja
LO 5

Damian Dąbkowski

PO 6

Kamil Mętel

LS 15

Marcin Kuzak II

2 min
ŚR 14

Ivan Lebedzeu

PS 16

Wiktor Skrzek

4 Formacja
LS 11

Oskar Adamczyk

ŚR 23

Benedykt Bieniek

2 min
PS 9

Jakub Ślusarek

Trener
Dominik Salamon