Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR / CLJ (MP) środa, 06 kwiecień 2022 środa, 06 kwiecień 2022
NIEDŹWIADKI
4-1
POLONIA
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 22-35
S. Główny Marcin Majta
S. Główny
S. Liniowy Maciej Waluszek
S. Liniowy Paweł Zięba
Frekwencja 80
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:37
Zmiana bramkarza
56:58
Zmiana bramkarza
56:58
Czas
49:58
Kara (2 min)
Jakub Mularczyk - Atak kijem trzymanym oburącz
41:55
Kara (2 min)
Jan Stępień - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:43
Kara (2 min)
Marlon Wróbel - Spowodowanie upadku przeciwnika
34:47
Kara (2 min)
Szymon Gurzyński - Atak kijem trzymanym oburącz
32:36
Kara - Rzut Karny
Szymon Gurzyński - Uderzenie kijem
32:36
Gol
25:59
Kara (2 min)
Krzysztof Stabryła - Uderzenie kijem
18:05
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:47
Kara (2 min)
Sebastian Wicher - Atak łokciem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Wiszyński

35 1 97.1%
BR 30

Franciszek Źrebiec

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 79

Karol Biłas

1
PO 5

Bartosz Florczak

1 A
LS 8

Szymon Dobosz

1 2 A
ŚR 18

Jakub Sudyka

PS 21

Filip Sienkiewicz

2
2 Formacja
LO 53

Kacper Rocki

PO 20

Michał Starościak

1 A
LS 26

Aleks Radwański

ŚR 97

Paweł Pisula

PS 11

Jakub Mazur II

3 Formacja
LO 16

Kacper Niemczyk

PO 13

Marlon Wróbel

2 min
LS 55

Oliwier Łańko

ŚR 9

Karol Górniak

PS 81

Jakub Klimczak

4 Formacja
LO 24

Mateusz Koczera

PO 91

Bartłomiej Koczera

ŚR 29

Adam Sawicki

PS 23

Krzysztof Stabryła

2 min
Trener
Krzysztof Ząbkiewicz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Tomasz Grobelkiewicz

22 3 86.4%
BR 29

Łukasz Wieczorek IV

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Kacper Łukawski

PO 21

Michał Proczek

LS 11

Paweł Wybiral

ŚR 9

Dawid Wawrzkiewicz

PS 10

Sebastian Wicher

2 min
2 Formacja
LO 8

Szymon Gurzyński

2 min
PO 14

Jan Stępień

2 min
LS 17

Arkadiusz Karasiński

ŚR 20

Szymon Maćkowski

1 A
PS 19

Mikołaj Kociszewski

1
3 Formacja
LO 18

Paweł Pawlik

PO 13

Jakub Wilk

LS 7

Jakub Mularczyk

2 min
ŚR 6

Wojciech Zając

PS 12

Oliwier Tumidalski

4 Formacja
LO 4

Łukasz Zdanowicz

PO 2

Oliwier Zarański

ŚR 16

Bartłomiej Spyrka

Trener
Mariusz Puzio