Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MŁODZIK (MP) sobota, 02 kwiecień 2022 sobota, 02 kwiecień 2022
JASTRZĘBIE
8-0
PODHALE
Stadion Zimowy MOSiR Tychy
Strzały 7-0
S. Główny Mateusz Krzywda
S. Główny x
S. Liniowy Paweł Zięba
S. Liniowy Michał Kret
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:00
Zmiana bramkarza
57:43
Zmiana bramkarza
57:29
Zmiana bramkarza
57:29
Gol
57:13
Zmiana bramkarza
56:35
Kara (2 min)
Jakub Czyż - Przeszkadzanie
54:14
Zmiana bramkarza
52:31
Zmiana bramkarza
51:46
Zmiana bramkarza
51:46
Kara (2 min)
Jan Śnieżek - Atak kijem trzymanym oburącz
50:21
Kara (2 min)
50:21
Zmiana bramkarza
50:21
Czas
46:27
Kara (2 min)
Patryk Zubek - Atak kijem trzymanym oburącz
44:15
Gol
40:00
Zmiana bramkarza
39:26
Kara (2 min)
Patrik Lenkovskij - Trzymanie przeciwnika
30:28
Kara (2 min)
Szymon Mysłowski - Rzucenie na bandę
14:15
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Jakub Futryk

BR 31

Kacper Michalski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 65

Karol Tymcio

PO 13

Jakub Onak

LS 5

Czesław Pasoń

1 A
PS 2

Maciej Poręba

1
2 Formacja
LO 7

Michał Leszko

PO 81

Patrik Lenkovskij

1 A 2 min
LS 77

Sebastian Wojciechowski

2 1 A
ŚR 91

Wiktor Zając

1 A
PS 87

Mikołaj Osiadły

1
3 Formacja
PO 76

Jan Śnieżek

2 min
LS 47

Dzianis Feltsirovich

2 2 min
ŚR 86

Patryk Bagiński

1 2 A
PS 24

Szymon Mysłowski

2 min
4 Formacja
LO 88

Filip Chrobociński

LS 12

Jakub Czyż

2 min
ŚR 39

Łukasz Misiak

1
PS 99

Natan Gołofit

Trener
Mariusz Bernacki
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 2

Bartosz Brynczka

7 7 0%
BR 37

Bartosz Polański

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 10

Wiktor Węglarczyk

PO 22

Kamil Gach

LS 52

Tomasz Majerczyk

ŚR 9

Jan Błach

PS 18

Igor Antolak

2 Formacja
LO 21

Iwo Stanek

PO 26

Kamil Kowalski II

LS 6

Filip Kopytko

ŚR 87

Szczepan Żółtek

PS 55

Konrad Kaleta

3 Formacja
LO 67

Szymon Rusnak

PO 85

Daniel Bryniarski

LS 13

Marcin Sroka

ŚR 8

Patryk Zubek

2 min
PS 33

Pavel Maksimenko

4 Formacja
LO 30

Franciszek Zygmunt

PO 7

Bartłomiej Budzyk

LS 16

Jonasz Pachowicz

ŚR 15

Adrian Piątek

Trener
Marcel Skokan