Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR / CLJ (MP) sobota, 09 kwiecień 2022 sobota, 09 kwiecień 2022
PODHALE
2-4
CRACOVIA
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 52-21
S. Główny Przemysław Gabryszak
S. Główny
S. Liniowy Piotr Podlas
S. Liniowy Łukasz Barutowicz
Frekwencja 240
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:44
Zmiana bramkarza
59:00
Zmiana bramkarza
57:44
Czas
55:50
Kara (2 min)
Krzysztof Jarczyk - Wysoko uniesiony kij
47:47
Czas
47:35
Kara (2 min)
Jakub Michalski - Spowodowanie upadku przeciwnika
45:56
Kara (2 min)
Patryk Sulka - Przeszkadzanie
37:29
Gol
35:42
Kara (2 min)
Kamil Mętel - Przeszkadzanie
33:21
Kara (2 min)
Jakub Michalski - Atak kijem trzymanym oburącz
26:13
Kara (2 min)
15:02
Kara (2 min)
Nikita Shatilov - Spowodowanie upadku przeciwnika
12:14
Kara (2 min)
Kamil Mętel - Wysoko uniesiony kij
05:10
Kara (2 min)
Kiryl Yastrabau - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Oskar Polak

21 3 85.7%
BR 31

Szymon Klimowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 13

Jakub Żurawski

PO 88

Jakub Michalski

4 min
LS 77

Wiktor Bochnak

ŚR 91

Fabian Kapica

1 1 A 2 min
PS 21

Krzysztof Maciaś

1
2 Formacja
LO 7

Karol Sarniak

PO 16

Dominik Szlembarski

LS 10

Krzysztof Jarczyk

2 min
ŚR 89

Kacper Malasiński

PS 4

Marat Saroka

3 Formacja
LO 24

Patryk Sulka

2 min
PO 69

Marcin Pudzisz

LS 9

Oliver Valtonen

ŚR 95

Tobiasz Kapica

PS 86

Kacper Worwa

4 Formacja
LO 28

Piotr Bury

PO 11

Kacper Luberda

LS 70

Błażej Plewa

ŚR 55

Łukasz Długopolski

PS 17

Jakub Trzebunia

Trener
Jacek Szopiński
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 53

Ondrej Doliska

52 2 96.2%
BR 80

Sebastian Gorczyca II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 88

Olaf Surma

PO 4

Michał Jaracz

LS 94

Hleb Sapehin

1 A
ŚR 82

Nikita Shatilov

1 1 A 2 min
PS 10

Kiryl Yastrabau

2 2 min
2 Formacja
LO 8

Damian Kapa

1
PO 95

Dawid Tynka

LS 13

Mikhail Sapehin

3 A
ŚR 20

Szymon Kiełbicki

PS 28

Michał Kokoszewski

3 Formacja
LO 5

Damian Dąbkowski

PO 55

Kamil Mętel

4 min
LS 15

Marcin Kuzak II

ŚR 47

Ivan Lebedzeu

1 A
PS 16

Wiktor Skrzek

4 Formacja
LS 79

Oskar Adamczyk

ŚR 84

Benedykt Bieniek

PS 23

Jakub Ślusarek

Trener
Dominik Salamon