Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR / CLJ (MP) niedziela, 10 kwiecień 2022 niedziela, 10 kwiecień 2022
POLONIA
6-1
CRACOVIA
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 39-20
S. Główny Maciej Gąsienica - Makowski
S. Główny
S. Liniowy Krzysztof Worwa
S. Liniowy Oskar Guzda
Frekwencja 120
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
56:50
Kara (2 min)
Marcin Kuzak II - Atak kijem trzymanym oburącz
53:15
Kara (2 min)
Kiryl Yastrabau - Przeszkadzanie
43:53
Kara (2 min)
Szymon Gurzyński - Atak kijem trzymanym oburącz
41:48
Kara (2 min)
Wojciech Zając - Spowodowanie upadku przeciwnika
25:18
Czas
20:49
Gol
19:46
Kara (2 min)
Damian Kapa - Atak łokciem
08:52
Kara (2 min)
Nikita Shatilov - Uderzenie kijem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Tomasz Grobelkiewicz

20 1 95%
BR 29

Łukasz Wieczorek IV

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Kacper Łukawski

PO 21

Michał Proczek

2 A
LS 11

Paweł Wybiral

1 1 A
ŚR 20

Szymon Maćkowski

1
PS 10

Sebastian Wicher

3 2 A
2 Formacja
LO 8

Szymon Gurzyński

2 min
PO 14

Jan Stępień

LS 17

Arkadiusz Karasiński

ŚR 5

Wojciech Zając

2 min
PS 19

Mikołaj Kociszewski

3 Formacja
LO 18

Paweł Pawlik

PO 13

Jakub Wilk

1
LS 7

Jakub Mularczyk

1 A
ŚR 16

Bartłomiej Spyrka

PS 12

Oliwier Tumidalski

1 A
4 Formacja
LO 4

Łukasz Zdanowicz

PO 2

Oliwier Zarański

Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 53

Ondrej Doliska

39 6 84.6%
BR 80

Sebastian Gorczyca II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 88

Olaf Surma

PO 4

Michał Jaracz

LS 94

Hleb Sapehin

1 A
ŚR 82

Nikita Shatilov

2 min
PS 10

Kiryl Yastrabau

1 2 min
2 Formacja
LO 8

Damian Kapa

2 min
PO 95

Dawid Tynka

LS 13

Mikhail Sapehin

ŚR 20

Szymon Kiełbicki

PS 28

Michał Kokoszewski

3 Formacja
LO 5

Damian Dąbkowski

PO 55

Kamil Mętel

LS 15

Marcin Kuzak II

2 min
ŚR 47

Ivan Lebedzeu

PS 16

Wiktor Skrzek

4 Formacja
LS 79

Oskar Adamczyk

ŚR 84

Benedykt Bieniek

PS 23

Jakub Ślusarek

Trener
Dominik Salamon