Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (SZHL) wtorek, 13 wrzesień 2022 wtorek, 13 wrzesień 2022
POLONIA
2-5
JASTRZĘBIE
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 4-10
S. Główny Paweł Bajon
S. Główny
S. Liniowy Mateusz Dworaźny
S. Liniowy Wiktoria Dziwok
Frekwencja 30
57:41
Kara (2 min)
Artsiom Kameneu - Przeszkadzanie
52:59
Kara (2 min)
Igor Magner - Atak kijem trzymanym oburącz
38:44
Kara (2 min)
Paweł Chodubski - Trzymanie przeciwnika
34:55
Kara (2 min)
Kamil Knur - Ostrość
33:18
Kara (2 min)
29:34
Zmiana bramkarza
21:45
Kara (2 min)
Błażej Kołodziejczak - Spowodowanie upadku przeciwnika
19:23
Gol
19:23
Kara - Rzut Karny
Adam Kołodziej II - Spowodowanie upadku przeciwnika
16:17
Kara (2 min)
Mikołaj Osiadły - Atak łokciem
11:27
Kara (2 min)
Adam Leśniok - Spowodowanie upadku przeciwnika
08:12
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Radosław Nawrot

8 4 50%
BR 30

Matsvei Kuzniatsou

2 1 50%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Wojciech Lisowski

2 min
PO 18

Kamil Knur

2 min
LS 8

Oliwier Zarański

1
ŚR 11

Oskar Jaworski

1 A
PS 10

Adam Kołodziej II

1 1 A
2 Formacja
LO 5

Stepan Kokiziuk

PO 4

Konstiantyn Lemeshko

1 A
LS 14

Oliwier Koszel

ŚR 16

Kacper Skiba

PS 12

Błażej Kołodziejczak

4 min
3 Formacja
LO 15

Damian Borlik

Trener
Andrzej Secemski
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Kacper Michalski

2 1 50%
BR 90

Jakub Futryk

2 1 50%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 92

Artsiom Kameneu

1 A 2 min
PO 69

Kacper Wolak

LS 20

Igor Antolak

1 A
ŚR 87

Mikołaj Osiadły

2 min
PS 25

Adam Leśniok

1 2 min
2 Formacja
LO 65

Karol Tymcio

PO 7

Michał Leszko

LS 12

Filip Chrobociński

1 1 A
ŚR 27

Karolis Stankevicius

1
3 Formacja
LO 21

Igor Magner

1 A 2 min
PO 81

Patrik Lenkovskij

1 A
LS 10

Paweł Chodubski

2 min
PS 5

Czesław Pasoń

1 A
4 Formacja
LO 24

Szymon Mysłowski

2
PS 47

Dzianis Feltsirovich

Trener
Czech Wojciech