Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MŁODZIK (SZHL) czwartek, 08 wrzesień 2022 czwartek, 08 wrzesień 2022
NAPRZÓD
12-1
POLONIA
Arena Jantor MOSiR Katowice
Strzały 24-2
S. Główny Sebastian Kryś
S. Główny
S. Liniowy Patrycja Pirogowicz
S. Liniowy Mateusz Gwiozda
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:17
Kara (2 min)
Bartosz Bednarek - Atak kijem trzymanym oburącz
56:40
Gol
55:09
Kara (2 min)
Mikołaj Lubczyk - Opóźnianie gry
52:11
Gol
52:01
Kara (2 min)
Adam Kołodziej II - Atak kijem trzymanym oburącz
46:03
Kara (2 min)
Bartosz Bednarek - Atak kijem trzymanym oburącz
41:53
Kara (2 min)
39:13
Kara (2 min)
Amadeusz Tyński - Wysoko uniesiony kij
38:32
Kara (2 min)
Jakub Rzepka - Przeszkadzanie
37:40
Kara (2 min)
Amelia Firek - Zahaczanie
27:56
Kara (2 min)
Jakub Rzepka - Atak kijem trzymanym oburącz
18:25
Gol
12:42
Kara (2 min)
Adam Kołodziej II - Opóźnianie gry
10:12
Kara (2 min)
Damian Borlik - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 19

Bartosz Kowalik

2 1 50%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 17

Krystian Kowalczyk

PO 3

Igor Gądzik

LS 27

Nikita Panasiuk

5 1 A
ŚR 99

Bartosz Bednarek

6 min
PS 77

Tsikan Apiatsionak

2 3 A
2 Formacja
LO 13

Adrian Strojny

2 1 A
PO 8

Karol Strzelec

1 A
LS 29

Danylo Olifirchuk

1 3 A
ŚR 40

Jakub Rzepka

3 A 4 min
PS 78

Maciej Wiśniewski

1 1 A
3 Formacja
LO 22

Karol Stępień

1 A
PO 23

Kamil Kuleta

LS 69

Mikołaj Lubczyk

1 2 min
ŚR 21

Konrad Bulas

1 A
Trener
Jakub Radwan
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Maksymilian Kowalczyk

14 7 50%
BR 1

Kamil Firek

10 5 50%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Adam Kołodziej II

1 4 min
PO 15

Kacper Skiba

LS 2

Dorota Juszczak

ŚR 6

Amadeusz Tyński

2 min
PS 10

Weronika Chorzępa

2 Formacja
LO 13

Julia Nowak

LS 18

Jakub Polewiak

ŚR 22

Damian Borlik

2 min
PS 21

Kacper Janda

3 Formacja
LO 23

Natalia Kozłowska

PO 4

Katarzyna Gapińska

LS 14

Katarzyna Składny

ŚR 11

Dominik Litwa

PS 3

Amelia Firek

2 min
4 Formacja
LO 12

Julia Jana

PO 9

Marcin Magdziak

Trener
Tomasz Kowalczyk