Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MŁODZIK (SZHL) czwartek, 27 październik 2022 czwartek, 27 październik 2022
ZAGŁĘBIE
4-7
POLONIA
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 4-7
S. Główny Marcin Polak
S. Główny -
S. Liniowy Wiktor Kolat
S. Liniowy Dominik Kasprzyk
Frekwencja 20
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:35
Kara (2 min)
Amadeusz Tyński - Opóźnianie gry
54:30
Gol
50:45
Gol
48:36
Kara (2 min)
Damian Borlik - Uderzenie kijem
47:20
Kara (2 min)
39:58
Kara (2 min)
Rafał Stelmach - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:23
Kara (2 min)
Milena Piasecka - Spowodowanie upadku przeciwnika
34:48
Kara (2 min)
Amadeusz Tyński - Uderzenie kijem
27:10
Gol
27:10
Kara - Rzut Karny
Rafał Stelmach - Spowodowanie upadku przeciwnika
26:05
Kara (2 min)
Milena Piasecka - Przeszkadzanie
20:10
Kara (2 min)
Kuba Nowak - Zahaczanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 3

Oskar Krysztopowicz

4 4 0%
BR 35

Alicja Kobiela

3 3 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 29

Przemysław Lubański

PO 32

Wojciech Rech

LS 25

Mateusz Michalik

1
ŚR 40

Kuba Nowak

1 2 min
PS 18

Michał Nakoneczny

1 1 A
2 Formacja
LO 20

Daniel Słomnicki

1 2 min
PO 78

Rafał Stelmach

1 A 2 min
LS 66

Szymon Hołda

ŚR 23

Kamil Bajer

PS 24

Łukasz Pytel

3 Formacja
LO 21

Kamil Preis

LS 4

Eryk Konieczka

ŚR 97

Maciej Ungrowski

PS 12

Maksym Makarchuk

Trener
Łukasz Rutkowski
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Maksymilian Kowalczyk

4 4 0%
BR 1

Kamil Firek

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Milena Piasecka

4 min
PO 6

Amadeusz Tyński

1 3 A 4 min
LS 19

Adam Kołodziej II

2 2 A
ŚR 17

Marcin Magdziak

1
PS 9

Katarzyna Składny

2 Formacja
LO 22

Julia Nowak

PO 12

Lena Zięba

2 A
LS 18

Kacper Janda

ŚR 24

Nikola Isztok

PS 3

Amelia Firek

1
3 Formacja
LO 5

Dominik Litwa

1
PO 16

Jakub Polewiak

LS 4

Katarzyna Gapińska

1 A
ŚR 11

Damian Borlik

1 2 min
PS 14

Michał Konenc

Trener
Tomasz Kowalczyk