MŁODZIK (SZHL) czwartek, 01 grudzień 2022 czwartek, 01 grudzień 2022
KATOWICE
4-8
POLONIA
Lodowisko Jantor II MOSiR Katowice
Strzały 4-8
S. Główny Patryk Puławski
S. Główny -
S. Liniowy Patryk Roemish
S. Liniowy Łukasz Sośnierz
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:16
Kara (2 min)
Dominik Litwa - Przeszkadzanie
56:25
Kara (2 min)
Michał Szyszka - Przeszkadzanie
51:11
Zmiana bramkarza
51:11
Gol
50:37
Kara (2 min)
50:37
Kara (2 min)
49:08
Kara (2 min)
Kacper Skiba - Atak kijem trzymanym oburącz
49:08
Kara (2 min)
Kacper Skiba - Atak kijem trzymanym oburącz
43:31
Kara (2 min)
Kara mniejsza techniczna
39:51
Kara (2 min)
Kacper Skiba - Trzymanie przeciwnika
35:48
Kara (2 min)
Kara mniejsza techniczna
35:48
Kara (25 min)
Jan Krystek - Atak w okolice głowy lub szyi
31:53
Kara (2 min)
Kacper Skiba - Atak kijem trzymanym oburącz
25:56
Gol
23:16
Kara (2 min)
23:16
Kara (2 min)
21:44
Kara (2 min)
19:00
Kara (2 min)
Damian Borlik - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Zakhar Dzmitryieu

8 8 0%
BR 11

Adam Henc

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
PO 6

Szymon Strzelczyk

1 A
LS 13

Zakhar Piotrou

1
ŚR 16

Uladzimir Spurhiash

1 A 2 min
PS 14

Ilya Makarski

1 A
2 Formacja
LO 20

Kamil Skrodziuk

2 min
PO 10

Cezary Hennek

LS 22

Krystian Orzechowski

1 A 2 min
ŚR 4

Adam Hornik

2 1 A
PS 5

Jan Krystek

25 min
3 Formacja
LS 18

Oliwier Adler

1
ŚR 23

Dominik Pawiński

PS 12

Bartosz Szybalski

1 A
Trener
Adrian Parzyszek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Maksymilian Kowalczyk

4 4 0%
BR 30

Jakub Jaroń

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Amadeusz Tyński

3 A 2 min
PO 9

Michał Szyszka

4 2 min
LS 19

Adam Kołodziej II

4 3 A
ŚR 8

Dominik Litwa

1 A 2 min
PS 23

Jakub Polewiak

2 Formacja
LO 3

Amelia Firek

PO 12

Lena Zięba

LS 14

Michał Konenc

ŚR 28

Julia Nowak

PS 39

Katarzyna Składny

3 Formacja
LO 20

Nikola Isztok

PO 5

Milena Piasecka

1 A
LS 16

Kacper Skiba

10 min
ŚR 10

Marcin Magdziak

PS 11

Damian Borlik

2 min
4 Formacja
PO 13

Kacper Janda

Trener
Tomasz Kowalczyk