Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (D) niedziela, 26 wrzesień 2021 niedziela, 26 wrzesień 2021
JASTRZĘBIE
6-5
PODHALE
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Strzały 48-44
S. Główny Marcin Majta
S. Główny
S. Liniowy Łukasz Barutowicz
S. Liniowy Michał Kret
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
59:50
Zmiana bramkarza
58:55
Czas
56:45
Gol
54:06
Gol
54:06
Czas
48:30
Kara (2 min)
Bartłomiej Stolarski - Spowodowanie upadku przeciwnika
46:49
Zmiana bramkarza
43:24
Kara (2 min)
Dawid Łojas - Zamykanie krążka w rękawicy
40:25
Gol
40:00
Zmiana bramkarza
39:15
Kara (2 min)
Sebastian Wojciechowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
33:55
Kara (2 min)
Jakub Trzebunia - Atak łokciem
30:27
Kara (2 min)
Patryk Zubek - Zahaczanie
27:19
Kara (2 min)
Marcin Pudzisz - Spowodowanie upadku przeciwnika
23:08
Kara (2 min)
Dzianis Feltsirovich - Spowodowanie upadku przeciwnika
11:11
Kara (2 min)
Mikołaj Bielaczyc - Spowodowanie upadku przeciwnika
10:05
Kara (2 min)
Karol Tymcio - Atak w okolice głowy lub szyi
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Kacper Michalski

31 1 96.8%
BR 90

Jakub Futryk

13 4 69.2%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Kamil Fyda

PO 13

Jakub Onak

1 A
LS 17

Oskar Bozerockij

ŚR 22

Mikołaj Mrula

2
PS 2

Maciej Poręba

2
2 Formacja
LO 7

Michał Leszko

PO 81

Patrik Lenkovskij

LS 11

Marcel Lewek

ŚR 18

Mikołaj Bielaczyc

1 A 2 min
PS 77

Sebastian Wojciechowski

2 min
3 Formacja
LO 65

Karol Tymcio

1 1 A 2 min
PO 39

Łukasz Misiak

LS 47

Dzianis Feltsirovich

1 2 min
ŚR 86

Patryk Bagiński

1 A
PS 29

Bartłomiej Spyrka

4 Formacja
LO 26

Bartłomiej Stolarski

1 A 2 min
PO 76

Jan Śnieżek

LS 27

Maciej Fojcik

ŚR 23

Andrzej Chodak

PS 24

Szymon Mysłowski

1 A
Trener
Mariusz Bernacki
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Kacper Zając

18 1 94.4%
BR 29

Bartosz Brynczka

30 5 83.3%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 69

Marcin Pudzisz

1 A 2 min
LS 17

Jakub Trzebunia

1 A 2 min
ŚR 23

Kacper Malasiński

1
PS 13

Kacper Luberda

1
2 Formacja
LO 9

Piotr Bury

PO 7

Karol Sarniak

1
ŚR 28

Szczepan Żółtek

PS 11

Daniel Bryniarski

3 Formacja
LO 24

Patryk Zubek

1 1 A 2 min
PO 16

Damian Rączka

1
LS 59

Filip Kopytko

ŚR 22

Konrad Kaleta

PS 86

Dawid Łojas

1 A 2 min
Trener
Jacek Szopiński