home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (B) sobota, 25 wrzesień 2021 sobota, 25 wrzesień 2021
SOKOŁY
6-2
CRACOVIA
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 38-15
S. Główny -
S. Główny Marcin Majta
S. Liniowy Wiktor Kolat
S. Liniowy Michał Żak
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:35
Kara (2 min)
Olivier Kurnicki - Przeszkadzanie
57:35
Kara (2 min)
Kamil Mętel - Przeszkadzanie
57:35
Czas
55:03
Kara (2 min)
Łukasz Piór - Atak kijem trzymanym oburącz
55:03
Czas
51:40
Kara (2 min)
51:40
Kara (2 min)
45:29
Kara (2 min)
Michał Nawrot - Przeszkadzanie
41:57
Kara (2 min)
Patryk Napiórkowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:11
Kara (2 min)
Karol Zberek - Uderzenie kijem
34:04
Kara (2 min)
Damian Kapa - Atak kijem trzymanym oburącz
22:48
Kara (2 min)
Eryk Schafer - Zahaczanie
12:47
Kara (2 min)
Michał Król II - Opóźnianie gry
11:28
Kara (2 min)
Damian Kapa - Uderzenie kijem
01:20
Kara (2 min)
Dawid Tynka - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 2

Michał Król II

15 2 86.7%
BR 1

Bartosz Chojnicki

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 33

Eryk Schafer

1 1 A 2 min
PO 29

Fedor Lupanov

1 1 A
LS 26

Patryk Napiórkowski

2 A 2 min
ŚR 9

Michał Wiwatowski

1 2 min
PS 34

Karol Zberek

2 min
2 Formacja
LO 37

Olivier Kurnicki

3 A 2 min
PO 18

Mateusz Błotnicki

1 A
LS 15

Aleh Panamarenka

2
ŚR 10

Michał Gołębiewski

1 A
PS 22

Mark Siaredzich

3 Formacja
LO 35

Miłosz Dobrzyński

PO 19

Michał Nawrot

2 min
LS 30

Łukasz Piór

2 min
ŚR 32

Filip Wiensak

1
PS 40

Jędrzej Jarmoliński

4 Formacja
LS 38

Maksym Kopylov

Trener
Paweł Głaz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 2

Igor Tyczyński

38 6 84.2%
BR 22

Maksymilian Najder

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Damian Kapa

4 min
PO 18

Maksym Makuch

LS 15

Marcin Kuzak II

1
ŚR 11

Tymofii Gavrylets

1 A
PS 19

Szymon Gumiński

2 Formacja
LO 21

Dawid Tynka

2 min
PO 3

Kamil Mętel

1 A 4 min
LS 9

Kamil Żądło

1
ŚR 7

Dawid Balasa

PS 10

Jakub Janeczek

1 A
3 Formacja
LS 13

Oskar Adamczyk

1 A
ŚR 17

Dawid Pawlik

PS 16

Sebastian Gorczyca II

Trener
Dominik Salamon