Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL środa, 07 wrzesień 2022 środa, 07 wrzesień 2022
CRACOVIA
2-5
POLONIA
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 30-41
S. Główny Nikifor Szczerba
S. Główny
S. Liniowy Michał Kret
S. Liniowy Zachariasz Kadela
Frekwencja 69
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
52:13
Kara (2 min)
Szymon Kiełbicki - Uderzenie kijem
43:24
Kara (2 min)
Michał Rybak - Trzymanie przeciwnika
37:43
Kara (2 min)
34:01
Kara (2 min)
Herman Bryzgalau - Przeszkadzanie
33:42
Kara (2 min)
Michał Rybak - Spowodowanie upadku przeciwnika
30:01
Czas
26:16
Kara (2 min)
Ivan Lebedzeu - Uderzenie kijem
23:49
Gol
20:56
Kara (2 min)
Nikita Shatilov - Wysoko uniesiony kij
16:32
Kara (2 min)
10:16
Kara (2 min)
Piotr Bajon - Spowodowanie upadku przeciwnika
05:35
Kara (2 min)
Szymon Kiełbicki - Wysoko uniesiony kij
01:55
Kara (2 min)
Mateusz Dworaźny - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 2

Dominik Buczek

41 5 87.8%
BR 22

Illia Khyrsa

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Ivan Khyrsa

PO 23

Artem Ischenko

LS 7

Mikhail Sapehin

ŚR 14

Ivan Lebedzeu

2 min
PS 17

Kiryl Yastrabau

1 A
2 Formacja
LO 8

Damian Kapa

PO 21

Dawid Tynka

LS 9

Hleb Sapehin

1 A
ŚR 13

Nikita Shatilov

1 2 min
PS 5

Herman Bryzgalau

2 min
3 Formacja
LO 6

Michał Kokoszewski

PO 19

Olaf Surma

LS 10

Radosław Krztoń

ŚR 12

Mateusz Malinowski

PS 15

Marcin Kuzak II

1
4 Formacja
LS 20

Jakub Janeczek

ŚR 18

Wiktor Brzozowski

PS 16

Tsimafei Petrazhytski

Trener
Dominik Salamon
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

BR 30

Tomasz Grobelkiewicz

30 2 93.3%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 21

Michał Proczek

1
PO 23

Szymon Gurzyński

1 A
LS 16

Błażej Salamon

1 A
ŚR 28

Szymon Kiełbicki

4 min
PS 9

Piotr Bajon

2 min
2 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

PO 4

Klaudiusz Cuber

LS 25

Szymon Mularczyk

2 min
ŚR 7

Igor Augustyniak

PS 10

Sebastian Wicher

3 Formacja
LO 2

Jakub Wilk

PO 14

Jan Stępień

LS 27

Paweł Wybiral

3
ŚR 17

Arkadiusz Karasiński

1 1 A 2 min
PS 19

Mikołaj Kociszewski

3 A
4 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

2 min
PO 20

Adam Faska

LS 15

Michał Rybak

4 min
PS 24

Jakub Mularczyk

Trener
Mariusz Puzio