Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 03 wrzesień 2022 sobota, 03 wrzesień 2022
UNIA
3-2
JASTRZĘBIE II
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 26-22
S. Główny Nenko Andrzej
S. Główny
S. Liniowy Guzda Oskar
S. Liniowy Hyliński Artur
Frekwencja 40
60:00
Zmiana bramkarza
59:26
Zmiana bramkarza
59:01
Zmiana bramkarza
58:54
Czas
58:46
Zmiana bramkarza
58:10
Czas
36:07
Kara (2 min)
Kamil Fyda - Wysoko uniesiony kij
34:47
Kara (2 min)
Szymon Fus - Spowodowanie upadku przeciwnika
34:32
Kara (2 min)
Oskar Bozerockij - Spowodowanie upadku przeciwnika
33:09
Kara (2 min)
Oskar Prokop - Spowodowanie upadku przeciwnika
28:20
Kara (2 min)
Yahor Piankrat - Spowodowanie upadku przeciwnika
15:36
Kara (2 min)
Jan Śnieżek - Trzymanie przeciwnika
13:52
Kara (2 min)
06:29
Kara (2 min)
Oskar Bozerockij - Atak w okolice głowy lub szyi
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 18

Gabriel Kaczkowski

22 2 90.9%
BR 33

Adrian Gąsior

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

PO 55

Jakub Najsarek

LS 92

Yahor Piankrat

1 2 min
ŚR 32

Wojciech Zając

1 A
PS 91

Szymon Fus

1 A 2 min
2 Formacja
LO 7

Arkadiusz Guzik

PO 13

Kacper Prokopiak

LS 17

Mykhailo Kovalchuk

ŚR 98

Denis Melnyk

2 min
PS 21

Ihor Nikolaevich

3 Formacja
LO 87

Roman Shoferovskyi

PO 25

Bogdan Protsenko

1 A
LS 20

Illia Baida

2
ŚR 14

Adrian Płonka

1 A
PS 23

Danylo Baida

2 A
4 Formacja
LO 77

Andrei Chapelskyi

PO 10

Mykyta Korotych

LS 16

Maksymilian Nowak

ŚR 78

Mateusz Klimczyk

Trener
Witoszek Lubomir
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Kacper Michalski

BR 90

Oskar Prokop

26 3 88.5%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 71

Dawid Zawiła

PO 61

Kevin Kużdrzał

1 A
LS 87

Jakub Blanik

1
ŚR 5

Tomasz Kulas

PS 8

Andrzej Chodak

2 Formacja
LO 13

Jakub Onak

PO 76

Jan Śnieżek

2 min
LS 86

Jakub Szcześniak

ŚR 17

Oskar Bozerockij

1 A 4 min
PS 19

Kamil Fyda

1 2 min
3 Formacja
LO 81

Patrik Lenkovskij

PO 7

Michał Leszko

PS 77

Sebastian Wojciechowski

4 Formacja
PO 21

Igor Magner

ŚR 18

Mikołaj Bielaczyc

PS 39

Łukasz Misiak

1 A
Trener
Bernacki Mariusz