home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

PHL piątek, 24 wrzesień 2021 piątek, 24 wrzesień 2021
ZAGŁĘBIE
10-2
PODHALE
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 38-23
S. Główny Mateusz Krzywda
S. Główny Michał Baca
S. Liniowy Grzegorz Cytawa
S. Liniowy Maciej Byczkowski
Frekwencja 600
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:28
Kara (2 min)
Dominik Nahunko - Atak kijem trzymanym oburącz
56:42
Kara (2 min)
Szymon Luszniak - Spowodowanie upadku przeciwnika
52:42
Kara (2 min)
Damian Tomasik - Przeszkadzanie
51:56
Kara (2 min)
Kamil Sikora - Zahaczanie
46:10
Kara (2 min)
Robert Mrugała - Wysoko uniesiony kij
45:30
Kara (2 min)
Damian Tomasik - Spowodowanie upadku przeciwnika
33:36
Kara (2 min)
Oskar Jaśkiewicz - Wysoko uniesiony kij
33:36
Kara (2 min)
Oskar Jaśkiewicz - Wysoko uniesiony kij
31:35
Kara (2 min)
28:24
Kara (2 min)
Yevgeni Nikiforov - Opóźnianie gry
24:51
Kara (2 min)
Filip Wielkiewicz - Atak łokciem
19:27
Kara (2 min)
10:32
Zmiana bramkarza
09:12
Kara (2 min)
Dawid Majoch - Spowodowanie upadku przeciwnika
08:53
Kara (2 min)
Adrian Słowakiewicz - Wysoko uniesiony kij
03:34
Kara (2 min)
Michał Naróg - Uderzenie kijem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Michał Czernik

23 2 91.3%
BR 33

Marcel Kotuła

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

2 min
PO 17

Mikhail Syroezhkin

2 A
LS 78

Yevgeni Nikiforov

1 3 A 2 min
ŚR 40

Aleksandr Vasilev

1 3 A
PS 10

Michał Bernacki

3 1 A
2 Formacja
LO 24

Bartłomiej Bychawski

1 A
PO 96

Oskar Jaśkiewicz

4 min
LS 11

Martin Przygodzki

1
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

1 1 A
PS 32

Damian Piotrowicz

1 A
3 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 26

Nikita Mitskevich

1 A
LS 87

Jakub Blanik

1 A
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

2
PS 57

Dominik Nahunko

1 A 2 min
4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 27

Szymon Luszniak

2 min
LS 90

Ivan Rybchik (✖)

1 A
ŚR 19

Kamil Sikora

2 min
PS 8

Andrei Dubinin

1
Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Oskar Polak

8 4 50%
BR 31

Szymon Klimowski

30 6 80%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 20

Marcin Kolusz

PO 77

Robert Mrugała

2 min
LS 11

Łukasz Siuty

ŚR 9

Bartłomiej Neupauer

PS 22

Gleb Bondaruk

1
2 Formacja
LO 44

Damian Szurowski

PO 6

Patryk Wsół

LS 40

Artyom Pugolovkin (✖)

2 min
ŚR 13

Kasper Bryniczka

1
PS 88

Tomas Franek (✖)

2 A
3 Formacja
LO 15

Damian Tomasik

1 A 4 min
PO 76

Maciej Sulka

1 A
LS 14

Wiktor Bochnak

2 min
ŚR 25

Adrian Słowakiewicz

2 min
PS 86

Filip Wielkiewicz

2 min
4 Formacja
LO 8

Kacper Kamieniecki

PO 4

Marat Saroka

LS 91

Tobiasz Kapica

ŚR 10

Dawid Majoch

2 min
PS 71

Bartłomiej Wsół

Trener
Andrei Gusov