Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 03 wrzesień 2022 sobota, 03 wrzesień 2022
STOCZNIOWIEC
3-4
NAPRZÓD
Hala Widowiskowo-Sportowa Olivia Gdańsk
Strzały 18-46
S. Główny Wojciech Wrycza
S. Główny
S. Liniowy Maciej Byczkowski
S. Liniowy Wiktor Wenz
Frekwencja 200
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:56
Zmiana bramkarza
59:27
Kara (2 min)
David Lebek - Atak kijem trzymanym oburącz
59:04
Czas
57:30
Zmiana bramkarza
57:30
Czas
52:35
Kara (2 min)
Adam Laskowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:54
Kara (2 min)
Bartosz Aleniewski - Uderzenie kijem
36:55
Kara (2 min)
Piotr Ciepielewski - Przeszkadzanie
33:53
Gol
1:3
SH1
32:01
Kara (2 min)
29:57
Kara (2 min)
Maciej Bielec - Spowodowanie upadku przeciwnika
13:59
Kara (2 min)
Bartosz Schmidt - Trzymanie przeciwnika
08:33
Kara (2 min)
Karol Piwowarski - Spowodowanie upadku przeciwnika
02:23
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 11

Wiktor Soliński

46 4 91.3%
BR 1

Daniil Voitsenka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Oskar Lehmann

2 A
PO 6

Gilbert Leśniak

1 A
LS 18

Daniil Duka

ŚR 5

Adam Laskowski

1 2 min
PS 3

Dzmitry Bandarenka

2 Formacja
LO 8

Artsiom Zhurauski

2 A
PO 76

Jakub Wala

2
LS 40

Albert Ventliand

ŚR 2

Bartosz Aleniewski

2 min
PS 50

Wiktor Trzebiatowski

3 Formacja
LO 21

Stanislay Guchek

PO 9

Marcel Drzewucki

LS 14

Ilya Kruk

1 A
ŚR 55

Adam Tuszkowski

PS 20

Karol Piwowarski

2 min
Trener
Krzysztof Lehman
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Patryk Świerczyna

9 1 88.9%
BR 2

Paweł Kupka

9 2 77.8%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 86

Bartosz Schmidt

2 min
PO 44

David Lebek

1 4 min
LS 10

Piotr Ciepielewski

2 A 2 min
ŚR 97

Maksym Ustynov

1 A
PS 18

Maciej Bielec

1 1 A 2 min
2 Formacja
LO 11

Kacper Maciaś

PO 3

Michał Kruszyński

LS 91

Brian Gruca

ŚR 16

Yahor Kazlouski

1
PS 19

Yan Saroka

1 1 A
3 Formacja
LO 77

Dawid Zielosko

PO 12

Mikołaj Kania

LS 96

Mark Kovalenko

ŚR 47

Adam Wojsław

PS 15

Michał Bensz

4 Formacja
LO 71

Kacper Król

Trener
Łukasz Sokół