Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 04 wrzesień 2022 niedziela, 04 wrzesień 2022
UNIA
4-1
POLONIA
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 26-29
S. Główny Marcin Majta
S. Główny
S. Liniowy Maciej Waluszek
S. Liniowy Jacek Szutta
Frekwencja 40
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:40
Zmiana bramkarza
59:40
Gol
59:15
Zmiana bramkarza
54:29
Kara (2 min)
Klaudiusz Cuber - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
54:29
Kara (2 min)
Klaudiusz Cuber - Rzucenie na bandę
54:01
Kara (2 min)
Aleksander Bodora - Spowodowanie upadku przeciwnika
49:47
Kara (2 min)
35:04
Kara (2 min)
Sebastian Wicher - Wysoko uniesiony kij
22:55
Kara (2 min)
07:58
Kara (2 min)
Igor Augustyniak - Uderzenie kijem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Płonka

29 1 96.6%
BR 18

Gabriel Kaczkowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

1 A
PO 55

Jakub Najsarek

1 A
LS 92

Yahor Piankrat

3
ŚR 32

Wojciech Zając

1 1 A
PS 91

Szymon Fus

1 A
2 Formacja
LO 7

Arkadiusz Guzik

PO 13

Kacper Prokopiak

LS 17

Mykhailo Kovalchuk

ŚR 98

Denis Melnyk

PS 21

Ihor Nikolaevich

3 Formacja
LO 87

Roman Shoferovskyi

PO 25

Bogdan Protsenko

1 A
LS 20

Illia Baida

ŚR 14

Adrian Płonka

PS 23

Danylo Baida

4 Formacja
LO 77

Andrei Chapelskyi

PO 10

Mykyta Korotych

LS 16

Maksymilian Nowak

ŚR 78

Mateusz Klimczyk

Trener
Lubomir Witoszek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

26 3 88.5%
BR 30

Tomasz Grobelkiewicz

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Szymon Gurzyński

2 min
PO 21

Michał Proczek

LS 16

Błażej Salamon

ŚR 28

Szymon Kiełbicki

PS 9

Piotr Bajon

2 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

2 min
PO 4

Klaudiusz Cuber

4 min
LS 25

Szymon Mularczyk

ŚR 7

Igor Augustyniak

2 min
PS 10

Sebastian Wicher

2 min
3 Formacja
LO 2

Jakub Wilk

1 A
PO 14

Jan Stępień

LS 27

Paweł Wybiral

1
ŚR 17

Arkadiusz Karasiński

1 A 2 min
PS 19

Mikołaj Kociszewski

4 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

PO 20

Adam Faska

LS 15

Michał Rybak

ŚR 26

Oliwier Zarański

Trener
Mariusz Puzio