Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 11 wrzesień 2022 niedziela, 11 wrzesień 2022
POLONIA
5-0
PODHALE
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 51-34
S. Główny Paweł Pomorzewski
S. Główny
S. Liniowy Mateusz Kucharewicz
S. Liniowy Zachariasz Kadela
Frekwencja 250
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
51:25
Kara (2 min)
Jan Stępień - Trzymanie przeciwnika
37:58
Kara (2 min)
Karol Wąsiński - Przeszkadzanie
31:09
Kara (2 min)
Patryk Sulka - Zahaczanie
27:44
Kara (2 min)
Patryk Sulka - Przeszkadzanie
26:26
Kara (2 min)
17:45
Kara (20 min)
Szczepan Żółtek - Kara meczu za niesportowe zachowanie
17:45
Kara (5 min)
17:45
Kara (2 min)
Piotr Bury - Ostrość
17:45
Kara (2 min)
13:29
Kara (2 min)
Dominik Szlembarski - Wysoko uniesiony kij
02:10
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

BR 30

Tomasz Grobelkiewicz

34 🚫 100%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Szymon Gurzyński

2 min
PO 21

Michał Proczek

LS 16

Błażej Salamon

ŚR 9

Piotr Bajon

PS 13

Karol Wąsiński

2 min
2 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

PO 4

Klaudiusz Cuber

LS 25

Szymon Mularczyk

2
ŚR 7

Igor Augustyniak

1 A
PS 10

Sebastian Wicher

1 A
3 Formacja
LO 2

Jakub Wilk

1 A
PO 14

Jan Stępień

2 min
LS 27

Paweł Wybiral

1
ŚR 17

Arkadiusz Karasiński

PS 19

Mikołaj Kociszewski

1
4 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

2 min
PO 20

Adam Faska

1 A
LS 15

Michał Rybak

ŚR 28

Szymon Kiełbicki

1 A
PS 24

Jakub Mularczyk

1
Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Oskar Polak

BR 29

Szymon Klimowski

51 5 90.2%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Karol Sarniak

PO 16

Dominik Szlembarski

2 min
LS 11

Oliver Valtonen

ŚR 91

Kacper Malasiński

PS 10

Krzysztof Jarczyk

2 Formacja
LO 69

Marcin Pudzisz

PO 88

Piotr Bury

2 min
LS 77

Wiktor Bochnak

ŚR 55

Łukasz Długopolski

PS 9

Marat Saroka

3 Formacja
LO 8

Patryk Sulka

4 min
PO 59

Daniel Nykaza

LS 26

Nikolas Stanek

ŚR 87

Tobiasz Kapica

PS 89

Jakub Malasiński

4 Formacja
PO 21

Kacper Luberda

LS 22

Szczepan Żółtek

25 min
PS 86

Mykyta Serhiienko

Trener
Jacek Szopiński