Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 17 wrzesień 2022 sobota, 17 wrzesień 2022
UNIA
6-3
PODHALE
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 38-30
S. Główny Nikifor Szczerba
S. Główny
S. Liniowy Sebastian Iwaniak
S. Liniowy Zachariasz Kadela
Frekwencja 50
60:00
Kara (2 min)
Jakub Malasiński - Spowodowanie upadku przeciwnika
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:53
Gol
54:41
Kara (2 min)
53:46
Gol
53:46
Kara - Rzut Karny
Karol Sarniak - Spowodowanie upadku przeciwnika
52:42
Kara (2 min)
Vasiliy Yerassov - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
50:15
Kara (2 min)
Vasiliy Yerassov - Spowodowanie upadku przeciwnika
48:29
Kara (2 min)
Danylo Baida - Zahaczanie
37:54
Kara (2 min)
Krzysztof Jarczyk - Uderzenie kijem
33:19
Kara - Rzut Karny
33:19
Niewykorzystany rz. karny
32:10
Kara (2 min)
Nikolas Stanek - Spowodowanie upadku przeciwnika
26:30
Gol
21:09
Kara (2 min)
Wojciech Zając - Spowodowanie upadku przeciwnika
20:47
Gol
20:00
Zmiana bramkarza
18:43
Gol
14:23
Kara (2 min)
14:06
Czas
00:39
Kara (2 min)
Kacper Malasiński - Wysoko uniesiony kij
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Płonka

BR 18

Gabriel Kaczkowski

30 3 90%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

PO 55

Jakub Najsarek

1 A
LS 92

Yahor Piankrat

3
ŚR 32

Wojciech Zając

4 min
PS 91

Szymon Fus

1 A
2 Formacja
LO 87

Roman Shoferovskyi

PO 25

Bogdan Protsenko

2 min
LS 20

Illia Baida

ŚR 17

Mykhailo Kovalchuk

1
PS 23

Danylo Baida

2 min
3 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

PO 7

Arkadiusz Guzik

LS 22

Vasiliy Yerassov

2 4 min
ŚR 21

Ihor Nikolaevich

1 A
PS 11

Michał Sadowski II

4 Formacja
LO 77

Andrei Chapelskyi

LS 98

Denis Melnyk

ŚR 78

Mateusz Klimczyk

Trener
Lubomir Witoszek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Oskar Polak

31 3 90.3%
BR 29

Szymon Klimowski

7 3 57.1%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Karol Sarniak

PO 16

Dominik Szlembarski

1
LS 11

Oliver Valtonen

1
ŚR 91

Kacper Malasiński

2 min
PS 10

Krzysztof Jarczyk

2 min
2 Formacja
LO 69

Marcin Pudzisz

PO 88

Piotr Bury

LS 77

Wiktor Bochnak

ŚR 55

Łukasz Długopolski

PS 9

Marat Saroka

1
3 Formacja
LO 24

Daniel Bryniarski

PO 59

Daniel Nykaza

1 A
LS 26

Nikolas Stanek

2 min
ŚR 87

Tobiasz Kapica

PS 89

Jakub Malasiński

1 A 2 min
4 Formacja
PO 21

Kacper Luberda

1 A
PS 86

Mykyta Serhiienko

Trener
Kacper Luberda