Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 17 wrzesień 2022 sobota, 17 wrzesień 2022
SOKOŁY
4-2
ZAGŁĘBIE
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 45-34
S. Główny Patryk Kasprzyk
S. Główny
S. Liniowy Bartosz Suski
S. Liniowy Piotr Podlas
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:42
Kara (2 min)
55:57
Kara (2 min)
53:10
Kara (2 min)
Aleksander Gniewek - Wysoko uniesiony kij
52:19
Kara (2 min)
48:21
Kara (2 min)
45:11
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
41:48
Kara (2 min)
Maksim Sergeev - Uderzenie kijem
39:30
Kara (2 min)
Yakub Kviatkouski - Rzucenie na bandę
35:09
Kara (2 min)
Eryk Sarnacki - Wysoko uniesiony kij
32:38
Kara (2 min)
28:37
Kara (2 min)
Szymon Maćkowski - Trzymanie przeciwnika
23:28
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Uderzenie kijem
11:49
Kara (2 min)
Fiodor Lupanov - Spowodowanie upadku przeciwnika
08:13
Kara (2 min)
08:13
Kara (2 min)
Patryk Jarosz - Atak kijem trzymanym oburącz
08:13
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Maksymilian Lisewski

34 2 94.1%
BR 51

Szymon Guranowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 10

Oskar Bajwenko

1 A 4 min
PO 7

Valentyn Telnov

1 1 A 4 min
LS 13

Kamil Wiwatowski

ŚR 29

Szymon Maćkowski

1 2 min
PS 14

Marceli Stańczyk

2 Formacja
LO 5

Marcel Sawicki

PO 16

Natalian Dobrzeniecki

2 A
LS 81

Yakub Kviatkouski

2 min
ŚR 11

Jan Walczak

2 A
PS 69

Jakub Wenker

2 1 A
3 Formacja
LO 27

Vlad Shirin

PO 59

Fiodor Lupanov

2 min
LS 19

Illia Khromyshyn

ŚR 21

Viacheslav Andruschenko

PS 9

Rafał Podborny

4 Formacja
LO 15

Nikita Bondar

PO 38

Vladyslav Oksanich

2 min
LS 71

Igor Bohuszko

Trener
Paweł Głaz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Mikołaj Szczepkowski

45 4 91.1%
BR 99

Jakub Mentel

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Nikolai Onyshchenko

1
PO 15

Mateusz Kafel

1 A
LS 21

Patryk Jarosz

1 A 2 min
ŚR 7

Andrzej Stojek

1 1 A 2 min
PS 91

Mariusz Piotrowski

1 A 2 min
2 Formacja
LO 80

Maksim Sergeev

4 min
PO 20

Kyrylo Bortnikov

LS 89

Vladislav Gusev

ŚR 19

Mikita Antropau

PS 18

Jakub Łoza

3 Formacja
LO 88

Michał Nowak

PO 6

Aleksander Gniewek

2 min
LS 37

Eryk Sarnacki

2 min
ŚR 23

Dominik Kasprzyk

PS 96

Emil Kieler

4 Formacja
PO 24

Aleksander Gętkowski

LS 41

Tobiasz Sarnacki

2 min
ŚR 32

Marcel Mazur

PS 13

Norbert Sekunda

Trener
Marcin Kotuła