Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 17 wrzesień 2022 sobota, 17 wrzesień 2022
JASTRZĘBIE II
3-11
POLONIA
Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Strzały 33-53
S. Główny NENKO ANDRZEJ
S. Główny
S. Liniowy GUZDA OSKAR
S. Liniowy Eryk Sztwiertnia
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
54:50
Zmiana bramkarza
49:43
Kara (2 min)
47:00
Kara (2 min)
Łukasz Misiak - Trzymanie przeciwnika
39:17
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:03
Kara (2 min)
Mikołaj Kociszewski - Spowodowanie upadku przeciwnika
34:11
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:27
Kara (2 min)
18:56
Kara (2 min)
Jakub Blanik - Spowodowanie upadku przeciwnika
12:58
Kara (2 min)
11:29
Kara (2 min)
Karol Wąsiński - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 16

Oskar Prokop

46 10 78.3%
BR 90

Jakub Futryk

7 1 85.7%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 71

Dawid Zawiła

2 min
PO 61

Kevin Kużdrzał

1
LS 14

Dominik Jarosz

1 2 A 2 min
ŚR 21

Jakub Blanik

1 1 A 2 min
PS 8

Andrzej Chodak

2 Formacja
LO 13

Jakub Onak

PO 76

Jan Śnieżek

LS 86

Jakub Szcześniak

1 A
ŚR 17

Oskar Bozerockij

PS 19

Kamil Fyda

3 Formacja
LO 81

Patrik Lenkovskij

PO 7

Michał Leszko

LS 47

Dzianis Feltsirovich

ŚR 77

Sebastian Wojciechowski

4 Formacja
LO 20

Piotr Bielaczyc

PO 65

Karol Tymcio

LS 11

Marcel Lewek

ŚR 25

Mikołaj Bielaczyc

PS 39

Łukasz Misiak

2 min
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

33 3 90.9%
BR 30

Tomasz Grobelkiewicz

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Szymon Gurzyński

1 A
PO 21

Michał Proczek

LS 16

Błażej Salamon

1 1 A
ŚR 9

Piotr Bajon

2 1 A
PS 13

Karol Wąsiński

1 A 2 min
2 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

2 A
PO 4

Klaudiusz Cuber

1
LS 25

Szymon Mularczyk

2 1 A
ŚR 7

Igor Augustyniak

1 2 A
PS 10

Sebastian Wicher

3 Formacja
LO 2

Jakub Wilk

PO 14

Jan Stępień

LS 27

Paweł Wybiral

1
ŚR 17

Arkadiusz Karasiński

2 A
PS 19

Mikołaj Kociszewski

1 2 min
4 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

PO 20

Adam Faska

LS 15

Michał Rybak

1 1 A
ŚR 28

Szymon Kiełbicki

1 2 A
PS 24

Jakub Mularczyk

1 A