Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 18 wrzesień 2022 niedziela, 18 wrzesień 2022
UNIA
3-4
NIEDŹWIADKI
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 33-37
S. Główny Andrzej Nenko
S. Główny
S. Liniowy Grzegorz Klaja
S. Liniowy Eryk Sztwiertnia
Frekwencja 30
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Kara (2 min)
Szymon Fus - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
60:00
Kara (2 min)
Yahor Piankrat - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
59:19
Czas
58:05
Zmiana bramkarza
53:01
Kara (2 min)
53:01
Kara (2 min)
43:12
Kara (2 min)
Piotr Kot - Zahaczanie
40:31
Kara (2 min)
Piotr Kot - Rzucenie na bandę
40:12
Kara (2 min)
Marlon Wróbel - Przeszkadzanie
37:06
Kara (2 min)
33:28
Kara (2 min)
Yahor Piankrat - Spowodowanie upadku przeciwnika
21:39
Kara (2 min)
Kacper Worwa - Spowodowanie upadku przeciwnika
18:38
Kara (2 min)
Jakub Mazur II - Przeszkadzanie
14:46
Kara - Rzut Karny
14:46
Niewykorzystany rz. karny
03:53
Kara (2 min)
Mateusz Klimczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Płonka

37 4 89.2%
BR 33

Adrian Gąsior

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

4 min
PO 55

Jakub Najsarek

2
LS 92

Yahor Piankrat

1 1 A 4 min
ŚR 32

Wojciech Zając

PS 91

Szymon Fus

1 A 2 min
2 Formacja
LO 87

Roman Shoferovskyi

PO 25

Bogdan Protsenko

LS 20

Illia Baida

ŚR 17

Mykhailo Kovalchuk

2 min
PS 23

Danylo Baida

3 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

2 A
PO 7

Arkadiusz Guzik

LS 22

Vasiliy Yerassov

1 A
ŚR 21

Ihor Nikolaevich

PS 11

Michał Sadowski II

4 Formacja
LO 77

Andrei Chapelskyi

LS 98

Denis Melnyk

ŚR 78

Mateusz Klimczyk

2 min
Trener
Lubomir Witoszek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Wiszyński

33 3 90.9%
BR 30

Franciszek Źrebiec

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 13

Marlon Wróbel

1 A 2 min
PO 5

Michał Starościak

LS 55

Oliwier Łańko

ŚR 16

Marcin Dulęba

1 1 A
PS 8

Maciej Czopor

2 Formacja
LO 53

Kasper Rocki

1 A 2 min
PO 29

Kacper Niemczyk

1 A 2 min
LS 26

Aleks Radwański

ŚR 10

Jakub Mazur II

2 min
PS 20

Kacper Worwa

1 A 2 min
3 Formacja
LO 88

Marcel Puszkarski

1 A
PO 24

Mateusz Koczera

LS 38

Sebastian Burczyk

1
ŚR 18

Jakub Sudyka

PS 21

Krzysztof Stabryła

1 A
4 Formacja
LO 23

Adam Kozioł

PO 4

Bartłomiej Koczera

LS 79

Jakub Klimczak

1
ŚR 11

Karol Górniak

1
PS 9

Jakub Miszczyszyn

Trener
Tomasz Wolanin