Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 01 październik 2022 sobota, 01 październik 2022
PODHALE
4-3
NIEDŹWIADKI
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 27-33
S. Główny Kamil Bryniarski
S. Główny
S. Liniowy Marcin Kołodziej
S. Liniowy Wiktor Kolat
Frekwencja 50
60:00
Zmiana bramkarza
59:58
Zmiana bramkarza
58:25
Kara (2 min)
Piotr Bury - Przeszkadzanie
56:44
Czas
56:44
Kara (2 min)
50:16
Kara (2 min)
Filip Sienkiewicz - Atak kijem trzymanym oburącz
42:37
Kara (2 min)
42:04
Kara (2 min)
Marcin Dulęba - Spowodowanie upadku przeciwnika
41:32
Kara (2 min)
Kacper Rocki - Trzymanie przeciwnika
41:32
Kara (2 min)
38:20
Kara (2 min)
Michał Starościak - Trzymanie przeciwnika
38:20
Kara (2 min)
Jakub Malasiński - Wysoko uniesiony kij
35:07
Kara (2 min)
32:19
Kara (2 min)
Fabian Kapica - Spowodowanie upadku przeciwnika
31:41
Zmiana bramkarza
20:00
Kara (2 min)
Sebastian Burczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
13:17
Kara (2 min)
Nikolas Stanek - Przeszkadzanie
03:20
Kara (2 min)
Aleks Radwański - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Oskar Polak

14 1 92.9%
BR 29

Szymon Klimowski

19 2 89.5%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 59

Daniel Nykaza

PO 95

Tobiasz Kapica

1 A
LS 77

Wiktor Bochnak

2 A
ŚR 17

Fabian Kapica

1 A 2 min
PS 9

Marat Saroka

2
2 Formacja
LO 16

Dominik Szlembarski

1
PO 88

Piotr Bury

2 min
LS 10

Krzysztof Jarczyk

ŚR 23

Kacper Malasiński

1 1 A
PS 89

Jakub Malasiński

2 min
3 Formacja
LO 24

Patryk Sulka

PO 69

Marcin Pudzisz

2 min
LS 11

Oliver Valtonen

2 min
ŚR 55

Łukasz Długopolski

PS 13

Nikolas Stanek

4 min
4 Formacja
LO 86

Mykyta Serhiienko

PO 21

Kacper Luberda

LS 87

Mikołaj Ratusznik

Trener
Jacek Szopiński
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Wiszyński

27 4 85.2%
BR 2

Franciszek Źrebiec

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 53

Kacper Rocki

2 min
PO 29

Kacper Niemczyk

LS 26

Aleks Radwański

2 min
ŚR 10

Jakub Mazur II

PS 20

Kacper Worwa

2 Formacja
LO 13

Marlon Wróbel

1 A
PO 5

Michał Starościak

1 A 2 min
LS 38

Sebastian Burczyk

2 min
ŚR 16

Marcin Dulęba

2 min
PS 30

Krzysztof Stabryła

3 Formacja
LO 24

Mateusz Koczera

PO 88

Marcel Puszkarski

LS 18

Louis Miccoli

2 1 A
ŚR 9

Damian Ginda

1 2 A 2 min
PS 8

Filip Sienkiewicz

1 A 2 min
4 Formacja
LO 79

Jakub Klimczak

Trener
Krzysztof Ząbkiewicz