Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 02 październik 2022 niedziela, 02 październik 2022
3-4K
1:2 1:0 1:1 0:0 1:2
CRACOVIA
3-4K
SOKOŁY
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 36-35
S. Główny Kamil Bryniarski
S. Główny
S. Liniowy Łukasz Barutowicz
S. Liniowy Paweł Zięba
Frekwencja 30

Seria Rzutów Karnych

1:2

#13
TRAFIONY
Fiodor Lupanov / br: Illia Khyrsa
#13
Niewykorzystany
Kiryl Yastrabau / br: Szymon Guranowski
#12
Niewykorzystany
Łukasz Korzestański / br: Illia Khyrsa
#12
Niewykorzystany
Damian Kapa / br: Szymon Guranowski
#11
Niewykorzystany
Szymon Maćkowski / br: Illia Khyrsa
#11
Niewykorzystany
Mikhail Sapehin / br: Szymon Guranowski
#10
Niewykorzystany
Jan Walczak / br: Illia Khyrsa
#10
Niewykorzystany
Mateusz Malinowski / br: Szymon Guranowski
#9
Niewykorzystany
Yakub Kviatkouski / br: Illia Khyrsa
#9
Niewykorzystany
Artem Ischenko / br: Szymon Guranowski
#8
Niewykorzystany
Kamil Wiwatowski / br: Illia Khyrsa
#8
Niewykorzystany
Mikhail Sapehin / br: Szymon Guranowski
#7
Niewykorzystany
Viacheslav Andruschenko / br: Illia Khyrsa
#7
Niewykorzystany
Kiryl Yastrabau / br: Szymon Guranowski
#6
Niewykorzystany
Marceli Stańczyk / br: Illia Khyrsa
#6
Niewykorzystany
Mikhail Sapehin / br: Szymon Guranowski
#5
Niewykorzystany
Natalian Dobrzeniecki / br: Illia Khyrsa
#5
Niewykorzystany
Damian Kapa / br: Szymon Guranowski
#4
TRAFIONY
Marceli Stańczyk / br: Illia Khyrsa
#4
Niewykorzystany
Michał Kokoszewski / br: Szymon Guranowski
#3
Niewykorzystany
Vlad Shirin / br: Illia Khyrsa
#3
TRAFIONY
Mikhail Sapehin / br: Szymon Guranowski
#2
Niewykorzystany
Yakub Kviatkouski / br: Illia Khyrsa
#2
Niewykorzystany
Ivan Khyrsa / br: Szymon Guranowski
#1
Niewykorzystany
Szymon Maćkowski / br: Illia Khyrsa
#1
Niewykorzystany
Kiryl Yastrabau / br: Szymon Guranowski

65:00
Zmiana bramkarza
65:00
Zmiana bramkarza
65:00
Gol
65:00
Kara - Rzut Karny
64:40
Kara (2 min)
Wiktor Brzozowski - Przeszkadzanie
63:13
Kara (2 min)
Valentyn Telnov - Trzymanie przeciwnika
63:09
Kara (2 min)
Nikita Shatilov - Przeszkadzanie
61:17
Kara (2 min)
Illia Khromyshyn - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
61:17
Kara (2 min)
59:25
Czas
59:25
Kara (2 min)
Nikita Bondar - Spowodowanie upadku przeciwnika
51:09
Kara (2 min)
48:36
Kara (2 min)
Fiodor Lupanov - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
48:36
Kara (2 min)
Fiodor Lupanov - Przeszkadzanie
46:30
Kara (2 min)
Kamil Mętel - Spowodowanie upadku przeciwnika
44:41
Kara (2 min)
Vladyslav Oksanich - Spowodowanie upadku przeciwnika
38:38
Kara (2 min)
Mateusz Malinowski - Trzymanie przeciwnika
36:05
Kara (2 min)
Vladyslav Oksanich - Wysoko uniesiony kij
27:42
Kara (2 min)
Marceli Stańczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
19:49
Kara (2 min)
Fiodor Lupanov - Trzymanie przeciwnika
17:20
Kara (2 min)
Herman Bryzgalau - Atak kijem trzymanym oburącz
16:23
Kara (2 min)
Illia Khromyshyn - Przeszkadzanie
11:10
Kara (2 min)
Kamil Wiwatowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
04:18
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 2

Dominik Buczek

BR 22

Illia Khyrsa

35 4 88.6%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 23

Artem Ischenko

PO 11

Ivan Khyrsa

2
LS 17

Kiryl Yastrabau

1 A
ŚR 14

Ivan Lebedzeu

PS 7

Mikhail Sapehin

1 1 A
2 Formacja
LO 8

Damian Kapa

PO 6

Michał Kokoszewski

LS 16

Herman Bryzgalau

1 A 2 min
ŚR 13

Nikita Shatilov

2 min
PS 3

Oskar Adamczyk

3 Formacja
LO 5

Kamil Mętel

2 min
PO 21

Dawid Tynka

LS 10

Radosław Krztoń

2 min
ŚR 12

Mateusz Malinowski

2 min
PS 15

Marcin Kuzak II

4 Formacja
LO 4

Oskar Kuczek

LS 20

Jakub Janeczek

ŚR 18

Wiktor Brzozowski

2 min
PS 19

Jakub Ślusarek

Trener
Dominik Salamon
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Bartosz Grabara II

BR 51

Szymon Guranowski

36 3 91.7%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 10

Łukasz Korzestański

PO 7

Valentyn Telnov

2 min
LS 81

Yakub Kviatkouski

1 A
ŚR 11

Jan Walczak

2 A
2 Formacja
LO 5

Marcel Sawicki

PO 16

Natalian Dobrzeniecki

1
LS 14

Marceli Stańczyk

2 min
ŚR 13

Kamil Wiwatowski

1 A 2 min
PS 9

Rafał Podborny

3 Formacja
LO 27

Vlad Shirin

1 A
PO 59

Fiodor Lupanov

6 min
LS 19

Illia Khromyshyn

6 min
ŚR 21

Viacheslav Andruschenko

2 min
PS 38

Nikita Bondar

2 min
4 Formacja
PO 20

Vladyslav Oksanich

4 min
LS 29

Szymon Maćkowski

2
Trener
Paweł Głaz