home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

PHL niedziela, 26 wrzesień 2021 niedziela, 26 wrzesień 2021
PODHALE
0-10
JASTRZĘBIE
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 16-36
S. Główny Patryk Kasprzyk
S. Główny Paweł Kosidło
S. Liniowy Wojciech Moszczyński
S. Liniowy Michał Gerne
Frekwencja 600
60:00
Zmiana bramkarza
59:38
Zmiana bramkarza
59:08
Kara (2 min)
Jakub Michalski - Opóźnianie gry
51:43
Kara (2 min)
48:40
Kara (2 min)
Adrian Słowakiewicz - Rzucenie na bandę
46:33
Kara (2 min)
40:52
Kara (2 min)
Robert Mrugała - Spowodowanie upadku przeciwnika
35:05
Zmiana bramkarza
27:36
Kara (2 min)
25:58
Kara (2 min)
Filip Wielkiewicz - Trzymanie przeciwnika
15:44
Kara (2 min)
08:20
Kara (2 min)
Mateusz Bryk - Zahaczanie
02:14
Gol
01:53
Kara (2 min)
Roman Rac - Rzucenie na bandę
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 50

Paweł Bizub

20 6 70%
BR 31

Szymon Klimowski

16 4 75%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 20

Marcin Kolusz

PO 77

Robert Mrugała

4 min
LS 40

Artem Pugolovkin (✖)

ŚR 10

Dawid Majoch

PS 22

Gleb Bondaruk

2 Formacja
LO 44

Damian Szurowski

PO 6

Patryk Wsół

LS 11

Łukasz Siuty

ŚR 13

Kasper Bryniczka

PS 88

Tomas Franek (✖)

4 min
3 Formacja
LO 15

Damian Tomasik

PO 92

Jakub Michalski

2 min
LS 14

Wiktor Bochnak

ŚR 25

Adrian Słowakiewicz

2 min
PS 86

Filip Wielkiewicz

2 min
4 Formacja
LO 8

Kacper Kamieniecki

PO 95

Tobiasz Kapica

LS 4

Marat Saroka

ŚR 91

Fabian Kapica

PS 71

Bartłomiej Wsół

Trener
Andrei Gusov
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Patrik Nechvatal

16 🚫 100%
BR 35

Michał Kieler

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

PO 78

Siarhei Bahaleisha

3 A
LS 92

Maciej Urbanowicz

1 1 A
ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

1 2 min
PS 41

Frenks Razgals

1 2 A
2 Formacja
LO 17

Kamil Górny

1 A
PO 69

Mateusz Bryk

1 1 A 2 min
LS 82

Martin Kasperlik

2 A
ŚR 89

Roman Rac

2 A 2 min
PS 13

Egils Kalns

2 2 A
3 Formacja
LO 3

Maris Jass

PO 6

Arturs Sevcenko

LS 22

Radosław Nalewajka

1 2 A
ŚR 98

Dominik Jarosz

2
PS 77

Ruslan Bashirov

1 1 A
4 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

PO 9

Yauheni Kameneu

LS 40

Marcin Płachetka

ŚR 20

Łukasz Nalewajka

PS 8

Patryk Pelaczyk

Trener
Robert Kalaber