Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 08 październik 2022 sobota, 08 październik 2022
SOKOŁY
5-1
PODHALE
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 27-38
S. Główny Patryk Kasprzyk
S. Główny
S. Liniowy Piotr Podlas
S. Liniowy Paweł Tarkowski
Frekwencja 60
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:17
Kara (2 min)
53:49
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
42:36
Kara (2 min)
39:28
Kara (2 min)
Vlad Shirin - Spowodowanie upadku przeciwnika
37:19
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
32:51
Kara (2 min)
Marat Saroka - Atak kijem trzymanym oburącz
29:54
Niewykorzystany rz. karny
29:54
Kara - Rzut Karny
Jakub Wenker - Spowodowanie upadku przeciwnika
27:48
Kara (2 min)
Mykhailo Chikantsev - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Maksymilian Lisewski

38 1 97.4%
BR 51

Szymon Guranowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 10

Oskar Bajwenko

4 min
PO 7

Valentyn Telnov

LS 29

Szymon Maćkowski

1 A
ŚR 74

Timofei Shirokov

1
PS 14

Marceli Stańczyk

1 A
2 Formacja
LO 16

Natalian Dobrzeniecki

PO 5

Marcel Sawicki

1 A
LS 81

Yakub Kviatkouski

1 A
ŚR 11

Jan Walczak

1 A
PS 69

Jakub Wenker

2
3 Formacja
LO 59

Fiodor Lupanov

PO 27

Vlad Shirin

1 A 2 min
LS 19

Illia Khromyshyn

1 1 A 2 min
ŚR 21

Viacheslav Andruschenko

1
PS 15

Nikita Volobuiev

1 A
4 Formacja
LO 73

Łukasz Korzestański

PO 20

Vladyslav Oksanich

LS 71

Igor Bohuszko

ŚR 13

Kamil Wiwatowski

PS 9

Rafał Podborny

Trener
Jarosław Dołęga
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Kacper Zając

BR 31

Szymon Klimowski

27 5 81.5%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Karol Sarniak

PO 16

Dominik Szlembarski

1 A
LS 11

Oliver Valtonen

ŚR 23

Kacper Malasiński

1 A
PS 10

Krzysztof Jarczyk

1
2 Formacja
LO 69

Marcin Pudzisz

PO 88

Piotr Bury

LS 14

Wiktor Bochnak

ŚR 55

Łukasz Długopolski

PS 95

Marat Saroka

2 min
3 Formacja
PO 59

Daniel Nykaza

LS 21

Kacper Luberda

ŚR 87

Tobiasz Kapica

PS 89

Jakub Malasiński

4 Formacja
PO 67

Mykhailo Chikantsev

2 min
Trener
Jacek Szopiński