home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

PHL niedziela, 26 wrzesień 2021 niedziela, 26 wrzesień 2021
SANOK
6-0
ZAGŁĘBIE
Hala WS Arena MOSiR Sanok
Strzały 25-30
S. Główny Robert Długi
S. Główny Mateusz Niżnik
S. Liniowy Jacek Szutta
S. Liniowy Andrzej Nenko
Frekwencja 2000
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:51
Kara (2 min)
33:37
Kara (2 min)
32:45
Kara (2 min)
Dominik Nahunko - Spowodowanie upadku przeciwnika
30:45
Kara (2 min)
Aleksi Hamalainen - Uderzenie kijem
26:39
Kara (2 min)
Maciej Witan - Wysoko uniesiony kij
16:41
Kara (2 min)
12:22
Kara (2 min)
Konrad Filipek - Spowodowanie upadku przeciwnika
10:58
Kara - Rzut Karny
Armen Khoperia - Trzymanie przeciwnika
10:58
Gol
08:41
Kara (2 min)
Jakub Bukowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 66

Patrik Spesny

30 🚫 100%
BR 31

Filip Świderski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 9

Kamil Olearczyk

1 A
PO 3

Sami Jekunen

LS 22

Toni Henttonen

1
ŚR 90

Aleksi Hamalainen

1 2 A 2 min
PS 8

Jakub Bukowski

2 2 A 2 min
2 Formacja
LO 60

Julius Marva

1 A
PO 81

Branislav Pavuk

LS 13

Radosław Sawicki

ŚR 67

Sami Tamminen

1 1 A
PS 42

Konrad Filipek

2 min
3 Formacja
LO 12

Karol Biłas

PO 95

Eemeli Piippo

2 A
LS 16

Maciej Witan

2 min
ŚR 21

Krystian Mocarski

PS 80

Marek Strzyżowski

1 2 min
4 Formacja
LO 5

Bartosz Florczak

PO 23

Bogusław Rąpała

LS 88

Marcin Biały

ŚR 18

Mateusz Wilusz

PS 11

Łukasz Łyko

Trener
Marek Ziętara
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Michał Czernik

25 6 76%
BR 33

Marcel Kotuła

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

ŚR 40

Aleksandr Vasilev

PS 10

Michał Bernacki

2 Formacja
LO 24

Bartłomiej Bychawski

2 min
PO 96

Oskar Jaśkiewicz

2 min
LS 11

Martin Przygodzki

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

PS 32

Damian Piotrowicz

3 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 26

Nikita Mitskevich

LS 87

Jakub Blanik

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 57

Dominik Nahunko

2 min
4 Formacja
LO 88

Lukas Lundvald Nielsen

PO 27

Szymon Luszniak

LS 90

Ivan Rybchik

ŚR 19

Kamil Sikora

PS 8

Andrei Dubinin

Trener
Grzegorz Kliuch