Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 15 październik 2022 sobota, 15 październik 2022
SOKOŁY
3-2D
STOCZNIOWIEC
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 46-24
S. Główny Patryk Kasprzyk
S. Główny
S. Liniowy Artur Szóstakowski
S. Liniowy Bartosz Suski
Frekwencja
63:36
Zmiana bramkarza
63:36
Zmiana bramkarza
53:34
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Rzucenie na bandę
51:32
Kara (2 min)
Jakub Wenker - Atak łokciem
49:47
Kara (2 min)
Bartosz Aleniewski - Spowodowanie upadku przeciwnika
47:59
Kara (2 min)
Nikita Volobuiev - Spowodowanie upadku przeciwnika
34:14
Kara (2 min)
26:14
Kara (2 min)
Adam Tuszkowski - Atak kolanem
22:47
Kara (2 min)
Bartosz Aleniewski - Przeszkadzanie
20:00
Kara (2 min)
Bartosz Aleniewski - Spowodowanie upadku przeciwnika
17:16
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Atak w okolice głowy lub szyi
09:19
Kara (2 min)
Jakub Wenker - Atak kijem trzymanym oburącz
07:50
Kara (2 min)
Adam Tuszkowski - Przeszkadzanie
04:50
Kara (2 min)
Szymon Maćkowski - Wysoko uniesiony kij
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Maksymilian Lisewski

BR 51

Szymon Guranowski

24 2 91.7%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 10

Oskar Bajwenko

1 A 4 min
PO 7

Valentyn Telnov

LS 17

Dominik Olszewski

2
ŚR 29

Szymon Maćkowski

2 min
PS 13

Kamil Wiwatowski

2 Formacja
LO 16

Natalian Dobrzeniecki

1 A
PO 5

Marcel Sawicki

LS 14

Marceli Stańczyk

ŚR 11

Jan Walczak

1 A
PS 69

Jakub Wenker

1 1 A 4 min
3 Formacja
LO 59

Fiodor Lupanov

PO 27

Vlad Shirin

LS 19

Illia Khromyshyn

ŚR 21

Viacheslav Andruschenko

PS 15

Nikita Volobuiev

2 min
4 Formacja
LO 73

Łukasz Korzestański

PO 38

Vladyslav Oksanich

LS 20

Nikita Bondar

PS 9

Rafał Podborny

Trener
Jarosław Dołęga
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 11

Wiktor Soliński

46 3 93.5%
BR 1

Daniil Voitsenka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Bartosz Aleniewski

6 min
PO 6

Gilbert Leśniak

LS 3

Dzmitry Bandarenka

ŚR 5

Adam Laskowski

PS 22

Dmytro Sapozhnik

2 Formacja
LO 76

Jakub Wala

2 A
PO 8

Artsiom Zhurauski

1 A
LS 50

Wiktor Trzebiatowski

1 A
ŚR 84

Kacper Fruczek

PS 18

Daniil Duka

1
3 Formacja
LS 20

Karol Piwowarski

ŚR 55

Adam Tuszkowski

4 min
PS 40

Albert Ventliand

1 2 min
Trener
Krzysztof Lehmann