Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 29 październik 2022 sobota, 29 październik 2022
ŁÓDŹ
5-9
PODHALE
Lodowisko Bombonierka MOSiR Łódź
Strzały 25-52
S. Główny Patryk Puławski
S. Główny
S. Liniowy Piotr Podlas
S. Liniowy Paweł Podlas
Frekwencja 119
60:00
Zmiana bramkarza
59:45
Gol
58:38
Zmiana bramkarza
58:38
Czas
43:21
Gol
39:22
Kara (2 min)
30:13
Kara (2 min)
Mikita Antanovich - Spowodowanie upadku przeciwnika
25:30
Kara (2 min)
25:30
Kara (2 min)
Mateusz Kubiak - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
22:50
Kara (2 min)
Olekseii Shamenko - Uderzenie kijem
20:31
Kara (2 min)
Karol Sarniak - Spowodowanie upadku przeciwnika
15:54
Kara (2 min)
Mykyta Serhiienko - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
15:54
Kara (2 min)
Piotr Bury - Nadmierna liczba graczy na lodzie
15:54
Kara (2 min)
Eduard Shibelbein - Przeszkadzanie
13:18
Kara (2 min)
Kacper Malasiński - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
13:18
Kara (2 min)
Ivan Tsyran - Ostrość
13:18
Kara (2 min)
11:54
Kara (2 min)
Eduard Shibelbein - Rzucenie na bandę
04:53
Kara (2 min)
Oskar Polak - Ostrość
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 58

Elias Kyroelae

52 9 82.7%
BR 25

Paweł Walkowiak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Mikita Antanovich

1 4 min
PO 33

Piotr Matuszewski

LS 10

Mateusz Kubiak

2 min
ŚR 12

Vladimir Petrovskii

2 A
PS 7

Eduard Shibelbein

1 2 A 4 min
2 Formacja
LO 32

Demian Kozak

PO 5

Marcin Kułak

1 A
LS 47

Kiril Kasianchuk

1
ŚR 42

Nikita Laptinov

1 A
PS 88

Arkadiusz Witczak

3 Formacja
LO 87

Dominik Cieślak

PO 99

Olekseii Shamenko

4 min
LS 97

Andrii Komosii

ŚR 14

Antoni Matuszewski

PS 11

Daniel Soltysiuk

4 Formacja
LO 69

Aliaksei Maskaliou

PO 92

Ivan Tsyran

2 2 min
Trener
Yuri Zainkou
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Kacper Zając

BR 72

Oskar Polak

25 5 80%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Karol Sarniak

1 A 2 min
PO 16

Dominik Szlembarski

1 1 A
LS 17

Jakub Trzebunia

2 2 A
ŚR 23

Kacper Malasiński

3 A 4 min
PS 10

Krzysztof Jarczyk

2 2 A
2 Formacja
LO 69

Marcin Pudzisz

PO 88

Piotr Bury

1 A 2 min
LS 14

Wiktor Bochnak

1 2 A
ŚR 89

Jakub Malasiński

1 1 A
PS 9

Marat Saroka

1 1 A
3 Formacja
LO 22

Daniel Bryniarski

LS 21

Kacper Luberda

ŚR 11

Oliver Valtonen

PS 55

Łukasz Długopolski

1
4 Formacja
LS 24

Serhii Hrebeniuk

PS 86

Mykyta Serhiienko

2 min
Trener
Jacek Szopiński