Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 29 październik 2022 sobota, 29 październik 2022
POLONIA
6-2
SOKOŁY
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 53-18
S. Główny Maciej Gąsienica-Makowski
S. Główny
S. Liniowy Mateusz Gwiozda
S. Liniowy Łukasz Sośnierz
Frekwencja 200
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:13
Kara (2 min)
Piotr Bajon - Atak kijem trzymanym oburącz
36:03
Kara (2 min)
Illia Khromyshyn - Rzucenie na bandę
25:04
Kara (20 min)
Aleksander Bodora - Kara meczu za niesportowe zachowanie
25:04
Kara (5 min)
Aleksander Bodora - Rzucenie na bandę
24:53
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:57
Kara (2 min)
Szymon Kiełbicki - Atak łokciem
03:31
Kara (2 min)
Natalian Dobrzeniecki - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

18 2 88.9%
BR 30

Tomasz Grobelkiewicz

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

25 min
PO 4

Klaudiusz Cuber

LS 25

Szymon Mularczyk

1 A
ŚR 7

Igor Augustyniak

1 1 A
PS 10

Sebastian Wicher

2 1 A
2 Formacja
LO 2

Jakub Wilk

PO 14

Jan Stępień

LS 27

Paweł Wybiral

1 A
ŚR 17

Arkadiusz Karasiński

PS 19

Mikołaj Kociszewski

3 Formacja
LO 23

Szymon Gurzyński

PO 21

Michał Proczek

1 A
LS 16

Błażej Salamon

ŚR 28

Szymon Kiełbicki

1 2 min
PS 9

Piotr Bajon

1 A 2 min
4 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

1 A
PO 20

Adam Faska

LS 26

Michał Rybak

1 A
ŚR 24

Jakub Mularczyk

1 1 A
PS 13

Karol Wąsiński

1 1 A
Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Szymon Guranowski

32 1 96.9%
BR 30

Maksymilian Lisewski

21 5 76.2%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Natalian Dobrzeniecki

1 2 min
PO 5

Marcel Sawicki

LS 14

Marceli Stańczyk

1 A
ŚR 11

Jan Walczak

PS 10

Kamil Wiwatowski

2 Formacja
LO 59

Fiodor Lupanov

1 A
PO 7

Valentyn Telnov

LS 15

Nikita Volobuiev

1 A
ŚR 33

Illia Khromyshyn

1 2 min
PS 27

Vlad Shirin

3 Formacja
LO 37

Vladyslav Oksanich

LS 38

Nikita Bondar

ŚR 9

Rafał Podborny

Trener
Jarosław Dołega