home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 02 październik 2021 sobota, 02 październik 2021
CRACOVIA
5-2
STOCZNIOWIEC
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 28-39
S. Główny Andrzej Nenko
S. Główny
S. Liniowy Oskar Guzda
S. Liniowy Marcin Kołodziej
Frekwencja 40
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:41
Zmiana bramkarza
59:40
Kara (2 min)
Daniil Voitsenka - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
59:09
Czas
59:09
Zmiana bramkarza
56:32
Kara (2 min)
Wiktor Skrzek - Rzucenie na bandę
47:06
Kara (2 min)
Mikhail Kruk - Atak kijem trzymanym oburącz
47:06
Kara (2 min)
46:09
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
43:44
Kara (2 min)
Artsiom Zhurauski - Spowodowanie upadku przeciwnika
41:06
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:31
Kara (2 min)
Ilya Kruk - Ostrość
37:02
Kara (2 min)
Dawid Tynka - Atak kolanem
34:51
Kara (2 min)
Szymon Kiełbicki - Spowodowanie upadku przeciwnika
32:20
Kara (2 min)
31:29
Kara (2 min)
28:15
Kara (2 min)
Adam Laskowski - Atak kolanem
22:46
Kara (2 min)
Łukasz Hebda - Opóźnianie gry
08:12
Kara (2 min)
Radosław Krztoń - Przeszkadzanie
07:54
Kara (2 min)
04:29
Kara (2 min)
01:10
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 22

Łukasz Hebda

39 🚫 100%
BR 2

Sebastian Gorczyca II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 9

Damian Kapa

1
PO 21

Dawid Tynka

2 min
LS 7

Mikhail Sapehin

1 1 A
ŚR 20

Szymon Kiełbicki

2 min
PS 13

Nikita Shatilov

1 1 A 2 min
2 Formacja
LO 19

Olaf Surma

1 A
PO 11

Jakub Gawlik

LS 18

Wiktor Brzozowski

2 min
ŚR 4

Oskar Kuczek

1
PS 10

Radosław Krztoń

1 A 2 min
3 Formacja
LO 8

Szymon Brzozowski

PO 3

Kamil Mętel

LS 15

Marcin Kuzak II

2 A
ŚR 12

Nikita Stelmakh

PS 14

Michał Kokoszewski

1 2 min
4 Formacja
LO 6

Paweł Pluciński

2 min
PO 17

Tymofii Gavrylets

LS 16

Wiktor Skrzek

1 A 2 min
ŚR 23

Benedykt Bieniek

PS 5

Oskar Adamczyk

Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 11

Daniil Voitsenka

28 4 85.7%
BR 25

Adam Tuszkowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Oskar Lehmann

PO 14

Bartosz Aleniewski

LS 5

Adam Laskowski

2 min
ŚR 50

Wiktor Trzebiatowski

PS 13

Michał Ruszkowski

2 Formacja
LO 15

Ilya Kruk

2 min
PO 8

Artsiom Zhurauski

1 2 min
LS 22

Mikhail Kruk

1 A 2 min
ŚR 20

Michał Michałkiewicz

1 1 A 4 min
PS 21

Stanislay Guchek

2 A
3 Formacja
LS 10

Konrad Dembek